2017/06/16

Millennium: 100 zł za założenie Konta 360° + do 360 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe

Mamy kolejną promocję w Banku Millennium. Tym razem za założenie Konta 360° możemy zgarnąć premię w wysokości 100 zł, a także dodatkowe 360 zł w formie zwrotu za płatności bezgotówkowe. To jednak nie wszystko. Biorąc udział w promocji można także założyć lokatę oraz konto oszczędnościowe z całkiem niezłym oprocentowaniem.

 

Dla kogo promocja?


Promocja standardowo przeznaczona jest dla nowych klientów banku. W tym przypadku taki status posiadają wszystkie te osoby, które nie dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku po 1 kwietnia 2015 r.

Jeśli powyższy warunek jest spełniony, to możemy już przejść do rejestracji na dedykowanej stronie promocji. Po wysłaniu zgłoszenia na naszym mailu pojawi się wiadomość z linkiem aktywacyjnym za pomocą którego będziemy mogli złożyć wniosek o konto. Konieczne będzie tutaj wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku, podmiotów powiązanych oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie przeprowadzenia promocji.

Wnioski można wysyłać do 28 czerwca 2017 r. Samą umowę można podpisać za pomocą kuriera lub poprzez wizytę w placówce banku (do 30 czerwca 2017 r.).

Jak zgarnąć 100 zł na start?


Zasady zgarnięcia premii na start są banalnie proste. Wystarczy zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 zł oraz wykonać transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. Oba warunki należy spełnić zarówno w lipcu, jak i w sierpniu. Warto tutaj zaznaczyć, że spełnienie tych warunków zapewnia jednocześnie brak opłat za konto. W przypadku osób, które założą Konto 360° Student (dla osób do 26. roku życia) wystarczy wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Organizator poinformuje nas o przyznaniu nagrody do 30 września 2017 r. Samo przekazanie premii nastąpi w ciągu następnych 14 dni roboczych. Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie promocji.

Do 360 zł zwrotu


Zakładając konto w banku Millennium możemy także skorzystać z drugiej promocji, w której można zdobyć nawet 360 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe. Bank odda nam 2% wartości każdej transakcji wykonanej kartą (max. 30 zł na miesiąc) oraz 5% za płatności BLIKiem (max. 30 zł na miesiąc).

Promocja „Zyskaj 360 zł” ma jednak pewne warunki. Aby otrzymać zwrot za dany miesiąc konieczne będzie zapewnienie wpływu w wysokości 1000 zł oraz wykonanie 1 transakcji bezgotówkowej na dowolną kwotę. W przypadku konta w wersji Student wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa. Jak łatwo zauważyć są to również warunki otrzymania premii na start oraz zwolnienia z opłat za prowadzenie rachunku oraz karty. Oprócz tego zyskujemy także darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów.

W innym przypadku za konto będziemy musieli płacić 8 zł miesięcznie, a za kartę 7 zł. Za wypłaty z bankomatów zapłacimy 5 zł. Warunki zwolnienia z opłat nie są zbytnio wymagające, więc warto je spełnić, tym bardziej, że gwarantują one nie tylko całkowicie darmowe konto, ale także premie pieniężne. Należy tylko pamiętać, aby po założeniu konta zrezygnować z ubezpieczenia karty oraz Pakietu Bardzo Pomocnego. Są to usługi płatne, aczkolwiek druga z nich przez pierwszy rok jest darmowa. Jeśli więc ktoś chce skorzystać, to warto zapisać sobie jakieś przypomnienie o końcu darmowego okresu.

Więcej szczegółów na temat promocji „Zyskaj 360 zł” znajdziecie w regulaminie.

Promocyjne produkty oszczędnościowe


Zakładając konto w Banku Millennium mamy także możliwość założenia Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 2,25%, które można podnieść do 2,5% dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Co ciekawe z lokaty można korzystać wielokrotnie. Produkty promocyjne w innych bankach najczęściej są dostępne tylko raz.

Drugą opcją jest Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem na poziomie 2,5% w skali roku. Oprocentowanie to obowiązuje do kwoty 100 000 zł, natomiast powyżej niej spada do 1,7%. Depozyt można założyć na okres 92 dni. Dokładny opis produktu znajdziecie tutaj.

Załóż Konto 360° i odbierz nawet 460 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.