2016/12/09

BGŻ BNP: Załóż iKonto i zgarniaj 3% zwrotu za płatność kartą!W grudniu ruszyła najnowsza promocja w BGŻ BNP Paribas. Dzięki niej możemy otrzymać aż 3% moneybacku, czyli zwrotu za dokonane płatności. Dodatkowo bank zaskakuje – akcja skierowana jest również do byłych klientów. Warto więc zapoznać się z jej szczegółami. Moneyback również dla dawnych klientów

W promocji mogą wziąć udział nie tyko nowi klienci banku, ale również osoby, które w przeszłości posiadały w nim rachunek. Ważne jest, aby nie przekroczyć ustalonych terminów – dopuszczeni są klienci, którzy nie były posiadaczem lub współposiadaczem konta w okresie 36 miesięcy przed datą przystąpienia do promocji (obejmuje to również byłych posiadaczy kont w BG i BNP Paribas).

Warunki promocji

Droga ku wygranej jest bardzo ułatwiona. Jak to zwykle bywa, chcąc założyć konto, musimy wejść na odpowiednią stronę promocji oraz złożyć wniosek najpóźniej do 31.03.2017. Warto jednak zrobić to jak najszybciej, ze względu na ograniczoną ilość przyjmowanych wniosków (do 1 000). 

Następnie naszym zadaniem będzie podpisanie umowy, czego możemy dokonać za pośrednictwem kuriera.

Samo iKonto będzie dla nas zupełnie darmowe, jeżeli zapewnimy miesięczne wpływy, których wysokość wynosi minimum 1 000 zł. Jeżeli nie spełnimy podanego warunku, konto będzie nas kosztować 10 zł miesięcznie.

Jeżeli chodzi o kartę debetową, jest ona płatna 7 zł miesięcznie. Opłaty możemy się jednak pozbyć, wykonując transakcje bezgotówkowe na minimum 300 zł miesięcznie.

Osoby poniżej 26 roku życia są zwolnione z jakichkolwiek opłat, zarówno za prowadzenie konta, jak i kartę.

Moneyback, czyli zwrot za zakupy

Promocja pozwala nam zgarnąć 3% moneybacku, który jest procentowym zwrotem za dokonane zakupy. Musimy pamiętać, że wliczane są w to jedynie transakcje bezgotówkowe, czyli te z wykorzystaniem karty płatniczej. Dzięki temu możemy zyskać nawet 40 zł miesięcznie, co daje nam 200 zł po zakończeniu promocji (akcja trwa do 31.03.2017). Warto zapoznać się z listą miejsc, które nie są objęte moneybackiem:

7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
4111 - m.in. usługi transportowe,
6012 - instytucje finansowe,
6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych,
6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
4829 - internetowe przekazy pieniężne.
4900 - płatność rachunków 

Więcej szczegółów oraz formularz znajduje się na bgzbnpparibas.pl/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.