2017/06/22

Nest Bank: 75 zł za złożenie konta osobistego + do 250 zł za polecenie

Nest Bank wystartował z kolejną promocją. Tym razem za założenie Nest Konta, nowi klienci będą mogli zgarnąć premię w wysokości 75 zł. To jednak nie wszystko. Osoby biorące udział w programie poleceń, będą miały okazję do zgarnięcia dodatkowych 250 zł.


Kto skorzysta z promocji?


Promocja Nest Banku przeznaczona jest dla całkowicie nowych klientów. Oznacza to, że udział w niej będą mogły wziąć tylko te osoby, które nigdy nie posiadały lub współposiadały konta osobistego w Nest Banku, ani nie są w trakcie wnioskowania o taki rachunek. Warto tutaj zaznaczyć, że osoby, które w przeszłości posiadały konto w Smart Banku, BIZbanku oraz FM Banku nie są wyłączone z promocji. Oczywiście, jeśli konto zostało zamknięte i nie było dalej prowadzone jako Nest Konto.

Jeśli warunek jest spełniony, to możemy już przejść na dedykowaną stronę promocji i dokonać rejestracji. Samo konto będziemy musieli założyć z wygenerowanego dla nas linku, który zostanie wysłany na podany adres e-mail. Konieczne będzie tutaj wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną. Czas na składanie wniosków mamy do 30 czerwca 2017 r. Warto jednak zrobić to szybciej, ponieważ z promocji będzie mogło skorzystać tylko pierwsze 800 osób. Jeśli chodzi o podpisanie umowy, to będzie można to zrobić za pomocą przelewu z innego banku lub za pośrednictwem kuriera.

Jak zgarnąć 75 zł premii?


Aby zgarnąć premię, będziemy musieli wykonać dwie czynności: w ciągu 60 dni od daty założenia wniosku o konto zalogować się do bankowości internetowej Nest Banku oraz wykonać transakcje kartą na łączną kwotę w wysokości min. 150 zł. Transakcji można dokonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie.

Osoby, które spełnią warunki promocji zostaną powiadomione mailowo o przyznaniu premii do 15 września 2017 r. Od momentu powiadomienia, będziemy mieć 7 dni na podanie potrzebnych danych do odbioru premii. Sama nagroda pojawi się na naszym koncie do 30 września 2017 r.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Do 250 zł w programie poleceń


W ramach akcji Nest Bank udostępnił również program poleceń, który co ciekawe nie jest dostępny dla wszystkich klientów banku. Premię za polecenia będą mogły zgarnąć tylko te osoby, które założyły konta w promocji opisanej powyżej. Polecenia będzie można wysyłać za pomocą specjalnie wygenerowanego linku, który będzie można znaleźć w zakładce „Program Poleceń”.

Premia zostanie przyznana, jeśli osoba polecona założyć konto za pośrednictwem wysłanego linku, otworzy konto w Nest Banku i wyrazi wymagane zgody marketingowe. Dodatkowymi warunkami jest: zalogowanie się do bankowości internetowej banku oraz wykona płatności bezgotówkowe na kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto.

Premia za każde skuteczne polecenie wynosi 50 zł. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 5 premii, co łącznie daje wspomniane 250 zł. Oczywiście program poleceń to dodatkowy bonus z którego jeśli nie chcemy, to nie musimy korzystać.

Szczegóły programu znajdziecie w regulaminie.

Prześwietlenie oferty Nest Konta


Nest Konto jest rachunkiem całkowicie darmowym. Bank nie pobiera bowiem opłat za jego prowadzenie, korzystanie z karty debetowej, czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Jedyna opłata na jaką możemy trafić, to opłata za wydanie kolejnej karty debetowej wynosząca 25 zł. Wydanie pierwszej karty jest oczywiście bezpłatne.

Przypominamy, że nowi klienci Nest Banku mają możliwość założenia trzymiesięcznej Lokaty Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku. Na lokacie można ulokować maksymalnie 10 000 zł. Oprócz tego, Nest Bank w swojej ofercie ma także konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności, którego oprocentowanie może wynieść nawet 5,7% w skali roku.

Załóż Nest Konto i odbierz nawet do 325 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.