2017/02/02

BZ WBK: 200 zł za Konto Godne Polecenia i kartę kredytową!Wystartowała kolejna promocja banku BZ WBK. Tym razem do zgarnięcia mamy aż 200 zł w zamian za złożenie wniosku o konto oraz kartę kredytową. Nagroda jest podzielona na 2 części – pierwsza, w wysokości 150 zł zostanie przelana na nasze konto. Druga część - 50 zł, zostanie przekazana za pomocą karty podarunkowej Sodexo, z której możemy korzystać w wielu miejscach usługowych oraz na stacjach paliw. W jaki sposób wziąć udział w akcji?
 

50 zł za Konto Godnego Polecenia

Warunki przystąpienia oraz przebieg promocji są bardzo łatwe do zrealizowania. W akcji może wziąć udział osoba, która:

„w ciągu  ostatnich  12  miesięcy przed  dniem przystąpienia  do  Promocji nie  posiadała Konta prowadzonego w złotych  polskich  w  Banku”

Jeżeli spełniamy ten warunek, możemy przystąpić do promocji za pomocą wniosku o Konto Godne Polecenia oraz kartę Visa Sol, który wypełnimy na dedykowanej stronie. Istotne jest, abyśmy w trakcie wypełniania, podali aktualny numer telefonu oraz nie zapomnieli o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych, a także nie złożyli sprzeciwu wobec działań marketingowych banku. W praktyce oznacza to po prostu wypełnienie i zaznaczenie odpowiednich pól. Na zawarcie umowy mamy czas do 28.02.2017

W momencie kiedy konto jest już aktywne, kolejnym krokiem będzie dokonanie płatności kartą. Promocja wymaga od nas 5 takich transakcji w kolejnym miesiącu po tym, w którym złożyliśmy wniosek. Oznacza to, że jeżeli wniosek złożymy w lutym, w marcu musimy wykonać 5 płatności za pomocą karty. 

Wykonując powyższe kroki za gwarantujemy sobie nagrodę w postaci bonu Sodexo, który otrzymamy za pomocą przesyłki do 30.04.2017

Złóż wniosek o kartę kredytową i zgarnij 150 zł

Prócz wyżej opisanej nagrody, możemy również otrzymać 150 zł w zamian za założenie karty kredytowej. Sposób złożenia wniosku jest dowolny – możemy to zrobić w oddziale, za pomocą infolinii lub bankowości internetowej. Ważne jest natomiast, abyśmy zrobili to najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca, po zawarciu umowy o konto osobiste (z części promocji, w której mogliśmy zgarnąć 50 zł) oraz spełnili warunek znajdujący się w regulaminie:

(klienci) „w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego w PLN (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy) (...) 
- w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej”
Jeżeli jesteśmy już posiadaczami karty kredytowej, musimy za jej pomocą w ciągu 3 kolejnych miesięcy wykonać łącznie 5 transakcji.

To tyle! 150 zł znajdzie się na naszym koncie najpóźniej do końca 4 miesiąca po miesiącu otrzymania pozytywnej decyzji o przyznaniu karty kredytowej.

Weź udział w promocji na stronie bzwbk.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.