2017/07/03

Do 800 zł za założenie eKonta w mBanku

Tak wysokiej premii jeszcze nie było! mBank właśnie wystartował z promocją, w której za założenie eKonta można zgarnąć nawet 800 zł. Nagroda składa się z trzech części: 100 zł na start, 100 zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie fly.pl oraz do 600 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe. Dodatkowo mamy także gwarancję niezmienności opłat przez najbliższe 2 lata.


Warunki udziału w promocji


Promocja „Zgarnij Premię z eKontem” standardowo przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów mBanku. Dokładny zapis w regulaminie wygląda następująco:

Uczestnikami Promocji nie mogą być […] osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w mBanku po 01.01.2016 r.

Jeśli spełniamy ten warunek, to będziemy teraz musieli przejść na dedykowaną stronę promocji, aby zgłosić swój udział. Oprócz podania adresu email, trzeba będzie jeszcze zaznaczyć wymagane zgody. Następnie w ciągu kilku chwil w naszej skrzynce mailowej pojawi się wiadomość z linkiem, który przekieruje nas do wniosku o eKonto. Podczas jego wypełniania, będziemy musieli wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku oraz podmiotów powiązanych i współpracujących. Czas na wysyłanie wniosków mamy do 31 lipca 2017 r.

100 zł na start + 100 zł do fly.pl


Same warunki zgarnięcia premii na start są już bardzo proste. Do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, będziemy musieli zrealizować 5 transakcji inicjowanych przez klienta. Mogą to być płatności bezgotówkowe w sklepach i internecie i/lub przelewy zewnętrzne. Druga opcja jest o tyle korzystna, że tak naprawdę nie wymaga od nas wydawania pieniędzy, ponieważ przelewu możemy dokonać po prostu na swoje konto w innym banku.

To by było na tyle. Organizator promocji wyśle nam powiadomienie o przyznaniu 100 zł premii na start do 31 grudnia 2017 r. W wiadomości będzie się znajdował link, który przekieruje nas na stronę na której będziemy musieli uzupełnić swoje dane niezbędne do odbioru premii. Będziemy mieć na to 14 dni roboczych. Sama premia trafi na nasze konto do 19 stycznia 2018 r.

Jeśli chodzi o bon do wykorzystania w serwisie fly.pl, to jego przekazanie nastąpi o wiele szybciej. Według regulaminu nastąpi to do 31 listopada 2017 r.

Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Do 600 zł zwrotu


mBank prowadzi aktualnie jeszcze jedną promocję w której do zgarnięcia jest nawet 600 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe. Aby jednak otrzymać zwrot za dany miesiąc, konieczne będzie spełnienie pewnych warunków: wykonanie transakcji kartą lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł, zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 1000 zł oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku. Po spełnieniu warunków, zwrot pojawi się na naszym koncie do końca kolejnego miesiąca.

Jeśli chodzi o sam zwrot, to bank zobowiązuje się do zwrócenia 4% wartości od każdej transakcji kartą oraz płatności BLIKiem. Premia będzie wypłacana przez 6 kolejnych miesięcy, jednak maksymalny miesięczny zwrot nie będzie mógł wynieść więcej niż 100 zł. Pierwszym miesiącem za który będziemy mogli otrzymać zwrot jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy. Oznacza to, że jeśli umowę podpiszemy w czerwcu, to pierwszy zwrot uzyskamy za transakcje z lipca.

Szczegóły akcji dostępne są w regulaminie.

2 lata gwarancji niezmienności opłat


Oprócz premii na start oraz zwrotu za transakcje bezgotówkowe, mBank oferuje swoim klientom 2 lata gwarancji niezmienności opłat. Co to dla nas oznacza? Dokładnie 24 miesiące bez żadnych zmian w opłatach za konto, wypłaty z bankomatów oraz przelewy internetowe.

Jeśli chodzi o aktualny stan opłat, to wygląda to następująco: zakładając w promocji eKonto Standard za prowadzenie konta nie będziemy musieli nic płacić, niezależnie od wykonywanych operacji lub ich braku. Koszt karty debetowej to 4 zł miesięcznie, jednak po wykonaniu 5 transakcji na dowolne kwoty, opłata zostaje zniesiona. Wypłaty z bankomatów w wysokości min. 100 zł są darmowe z urządzeń własnych, BZ WBK oraz Planet Cash. Wypłaty poniżej 100 zł będą nas kosztować 1,3 zł, natomiast za wypłaty z pozostałych urządzeń będziemy musieli zapłacić 7 zł.

Drugą opcją jest eKonto Plus. W tym przypadku za konto możemy zapłacić 5 zł, jeśli jednak zapewnimy wpływ w wysokości 1000 zł, to opłata nie zostanie pobrana. Karta debetowa kosztuje 4 zł lub 0 zł, jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. Wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe, jeśli tylko wypłacana kwota będzie wynosiła min. 100 zł.

Załóż eKonto i odbierz nawet 800 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.