2017/01/31

Załóż konto Citi Priority i wygraj aż 300 zł!


Citibank proponuje bardzo korzystną ofertę, dzięki której możemy zgarnąć aż 300 zł w zamian za skorzystanie z lokaty 2% oraz ulokowanie na niej 30 000 zł lub zapewnienie wpływu w wysokości 5 000 zł. Promocja jest bardzo korzystna nie tylko ze względu na wysoką wygraną, ale również na jej prostotę. Dodatkowo dzięki niej konto Citi Priority staje się zupełnie darmowe!


Zarabiają również obecni klienci banku

Bank dokładnie określa grupę osób, która może wziąć udział w promocji. Wyjątkiem jest fakt, że pozwala z niej skorzystać również aktualnym klientom banku - zawęził jednak to pole do posiadaczy karty kredytowej. Z akcji wykluczeni są natomiast Ci, którzy po 30.06.2016 posiadali jakiekolwiek Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy w banku lub są jego współposiadaczami.

Jeżeli spełniamy ten warunek, naszym zadaniem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Następnie czeka nas proces założenia konta, który zostanie zrealizowany przez konsultanta. Z naszej strony wymaga to jedynie cierpliwości – musimy bowiem poczekać na telefon z banku. Umowę musimy podpisać do 31.03.2017. Jeżeli przekroczymy ten termin, zostaniemy wyeliminowani z promocji. 

Dodatkowo musimy spełnić jeden z dwóch warunków (od nich później będzie zależała wysokość nagrody): 

1) posiadać saldo, którego średniomiesięczna wartość wynosi min. 30 000 zł
2) w tym samym miesiącu: być posiadaczem karty kredytowej oraz zapewnić na konto przelew wynagrodzenia w wysokości 5 000 zł

Jeżeli spełnimy już jeden z dwóch wyżej wymienionych warunków, następnym krokiem będzie wydanie 300 zł z wykorzystaniem karty. Całość musi zostać podzielona na minimum dwie oddzielne transakcje bezgotówkowe. Wystarczy wiec np. wybrać się 2-krotnie do sklepu i za każdym razem wydać po 150 zł. Musimy tę czynność powtarzać przez następne 4 miesiące, w których trwa promocja. 

W skrócie mamy za zadanie:
- otworzyć konto oraz podpisać regulamin
- spełnić jeden z 2 warunków
- w każdym z 4 miesięcy trwania promocji, wydać łącznie 300 zł/mies
- czekać na nagrodę;) 

Nagrody wypłacane ratami: 4x75 zł i lokata 2%
Nagroda zostanie wypłacona w 4 ratach, w zależności od spełnionych przez nas warunków. 75 zł jest przyznawane miesięcznie osobie, która wybrała wariant 1, tzn. w danym miesiącu jej saldo będzie wynosić 30 000 zł oraz wykona minimum 2 transakcje kartą na 300 zł. Pozwoli to zrobić łącznie 300 zł.

Jeżeli natomiast wybraliśmy wariant 2, w zamian za wpływ wynagrodzenia w wysokości 5 000 zł oraz wykonanie operacji kartą, otrzymamy 50 zł (łącznie 200 zł).
Niewątpliwą zaletą 1 opcji jest fakt, że pieniądze nie muszą leżeć na koncie bezczynnie. Dzięki promocji, nasze 30 000 zł może zostać wpłacone na 3-miesięczną lokatę, której oprocentowanie wynosi 2% w skali roku! W ten sposób nie tylko spełnimy warunki promocji, ale dodatkowo zgarniemy odsetki. Możliwość założenia lokaty jest dla nas aktywna najpóźniej pod koniec miesiąca, po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto.
Samo prowadzenie konta będzie dla nas zupełnie darmowe, jeżeli posiadamy na nim 30 000 zł lub zapewnimy wpływy w wysokości 5 000 zł – idealnie więc wpasowuje się w naszą promocję. Jeżeli nie spełnimy tych warunków, zapłacimy za nie 30 zł/miesięcznie.
Warto się pospieszyć, ponieważ w promocji może wziąć udział jedynie 1 000 osób!
Wypełnij formularz na citibank.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.