2016/10/18

Okazja dla młodych – aż 250 zł za założenie 1 Konta w Credit Agricole

Rok szkolny rozpoczął się na dobre, a wraz z nim wystartowały kolejne propozycje zarobku dla młodych. Tym razem mamy do czynienia z promocją, która pozwala nam zarobić aż 250 zł. Warunki są bardzo proste do spełnienia – wystarczy jedynie w określonym terminie założyć mobilne 1 Konto oraz w odpowiedni sposób z niego korzystać.Kto może zgarnąć łatwe pieniądze?


Nagrody skierowane są dla osób, które nie ukończyły 27 roku życia oraz w ciągu ostatnich 90 dni (przed rozpoczęciem promocji) nie posiadali jakiegokolwiek konta w banku. Regulamin określa to następująco: „Uczestnikiem Promocji nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.”


Aby wziąć udział w konkursie, musimy w okresie od 1.10 do 31.12.2016 wykonać trzy kroki:
- zawrzeć umowę o 1 Konto oraz złożyć wniosek o wydanie karty debetowej na dedykowanej stronie banku
- wyrazić zgodę na działania marketingowe wykonywane przez bank (w tym przypadku oznacza to nie wyrażenie sprzeciwu – warto zwrócić na to uwagę)
- zezwolić na otrzymywanie informacji handlowych oraz uzupełnić informacje na temat numeru telefonu oraz e-mail

Możemy tego dokonać za pomocą placówek banku lub internetu.

Szybkie pieniądze za wpływy na konto


Bank podzielił nagrodę na kilka części. Pierwszą, w wysokości 50 zł, otrzymujemy za dokonanie wpływu na konto. Jego wartość minimalna musi wynosić 500 zł. Mamy na to czas od momentu założenia konta do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego. 


Kolejne części naszej premii możemy otrzymywać regularnie – 20 zł/miesięcznie. To może nam przynieść nawet 200 zł przez kolejne 10 miesięcy. Chcąc otrzymać pieniądze, musimy co miesiąc zapewniać wpływy w wysokości min. 500 zł. Ponadto zobowiązani jesteśmy posiadać aktywną aplikację mobilną CA24 mobile, za pomocą której wymagane jest wykonanie nie mniej niż 3 przelewy miesięcznie na kwotę min. 10 zł. Ponadto bank zwraca uwagę na to, iż przelewy muszą być wykonane na 2 różne rachunki bankowe, natomiast właściciele nie mogą być uczestnikami promocji.


Obie nagrody zostaną nam wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki jej otrzymania.


Wejdź na stronę banku Credit Agricole i złóż wniosek o konto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.