2016/10/20

Do zgarnięcia 500 zł za założenie „Konta Na Co Dzień” w Eurobanku


Nastąpiła zmiana ofert kont osobistych w Eurobanku, co automatycznie wygenerowało nowe promocje. Najnowsza dotyczy „Konta Na Co Dzień” oraz pozwala na otrzymanie 500 zł. Jest to bardzo wysoka kwota, za którą jednak musimy spełnić wyjątkowo wiele warunków. Dlatego warto się z nimi dokładnie zapoznać oraz zastanowić się, czy jesteśmy w stanie im sprostać.Promocja skierowana dla nowych klientów


Jeżeli chcemy skorzystać z promocji, nie możemy być posiadaczem lub współposiadaczem konta w Eurobanku. Warto zwrócić uwagę, że bank nie określa okresu, w którym nie możemy tego konta posiadać. Oznacza to, że możemy w każdej chwili zamknąć dotychczasowe (jeżeli jesteśmy klientami Eurobanku) oraz przystąpić do promocji.

Dodatkowo zobowiązani jesteśmy wypełnić podany na stronie konto-eurobank.pl/nacodzien formularz, który pozwala na zgłoszenie się do akcji – możemy to zrobić do 31.12.2016 roku. Za jego pomocą składamy wniosek o Konto Na Co Dzień. Możemy również dokonać tego w placówce banku. Pamiętajmy również, aby do 15.01.2017 roku podpisać umowę o konto. Zazwyczaj następuje to za pośrednictwem kuriera.

Cała nagroda składa się z kilku części.

Bonus dla mobilnych


To pierwsza część, dzięki której możemy zgarnąć 10 zł. Kwota ta jest przyznawana w momencie aktywacji aplikacji mobilnej banku i zalogowaniu się na nią (pamiętajmy, aby logować się do sekcji „Moje Finanse” nie później niż 10 dni od momentu zawarcia umowy).

Bonus dla Aktywnych


Ta część przyznawana jest miesięcznie, natomiast bank pozwala nam na zdobycie aż 6 bonusów w wysokości 25 zł (co razem daje 150 zł). Musimy jedynie zapewnić odpowiedni wpływ na konto w dowolnej postaci:"wpływ z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty przekazywany przez pracodawcę/podmiot zobowiązany do jego wypłaty lub osobę, z którą Uczestnik zawarł umowę cywilnoprawną /organ emerytalno-rentowy na Konto, w kwocie min. 500 zł".

Dodatkowo zobowiązani jesteśmy wnioskować o kartę oraz wykonać za jej pomocą transakcje z na kwotę 300 zł. Wnioskować o konto możemy w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy o konto. Jeżeli podpisaliśmy umowę w październiku, powinniśmy tego dokonać w listopadzie i dodatkowo wydać 300 zł.

Bonus za kartę kredytową
Tu również wypłaty przyznawane są miesięcznie – 6 bonusów po 10 zł. W tym przypadku należy do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, założyć kartę kredytową oraz dokonać nią płatności w wysokości min 300 zł. Dodatkowo wymagane jest, abyśmy spełnili warunki podane w „Bonusie dla Aktywnych”.

Bonus za limit na koncie
Tę część otrzymamy w bardzo łatwy sposób – wystarczy złożyć wniosek o limit na koncie. Mamy na to tyle czasu, co do spełnienia „Bonusu za kartę kredytową”, czyli do trzeciego  miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto. W tym przypadku również musimy spełnić warunki podane w „Bonusie dla Aktywnych”. Całość pozwala na zarobek 30 zł.

Bonus za lokatę

Podobnie jak wyżej opisany bonus, w tym przypadku możemy zgarnąć 50 zł. Naszym zadaniem jest założenie 6-misięcznej lokaty na kwotę minimalną 10 000 zł. Na to również mamy czas do trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy na konto. Pamiętajmy, aby nie zrywać jej przed zakończeniem 6 miesięcy. W tym przypadku również musimy spełnić warunki dla Aktywnych.

Bonus dla Aktywnych 2

Kolejny etap, który pozwala na zdobycie 50 zł. Musimy jedynie spełnić kilka warunków:

"Spełnienie warunków uprawniających do otrzymania Bonusu miesięcznego dla Aktywnych w każdym z 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu spełnienia po raz pierwszy Bonusu miesięcznego dla Aktywnych włącznie"

Ekstra Bonus

Ostatnia część jest najbardziej dochodowa. Dzięki temu jednorazowemu bonowi, mamy okazję zgarnąć 150 zł. Jest to nagroda dla osoby, która spełni wszystkie powyższe bonusy, czyli zbierze 350 zł oraz posiada konto w banku.

Kiedy otrzymamy wypłatę?

Pieniądze zostaną nam przekazane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki oraz zostaną przekazane na “Konto Na Co Dzień”.

Więcej informacji znajduje się na dedykowanej stronie promocji. Powodzenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.