2017/02/08

Załóż eKonto Standard lub Plus i zgarnij 300 zł zwrotu + 3% na koncie osobistym.


mBank znowu zaskakuje! Tym razem mamy do czynienia z trzecią edycją „Konta podwójnie zarabiającego”, dzięki której możemy zarobić aż 300 zł zwrotu za zakupy oraz 3% na naszym rachunku w zamian za założenie eKonta Standard lub Plus.

Do kogo skierowana jest promocja mBanku?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 1.01.2015 nie był posiadaczem lub współposiadaczem rachunku w mBanku. Jeżeli spełniamy ten warunek, naszym zadaniem będzie złożenie wniosku o otwarcie eKonta Standard lub eKonta Plus oraz kartę debetową na dedykowanej stronie promocji do 19.04. Istotne jest to, że nasz nowy rachunek nie może być kontem wspólnym. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że eKonto Standard jest rachunkiem zupełnie darmowym, natomiast eKonto Plus będzie nas kosztowało 5zł/miesięcznie, chyba że zapewnimy 1 000 zł wpływu na konto. 

50 zł miesięcznie zwrotu za zakupy + 3% na koncie osobistym

Dzięki aktualnej promocji możemy otrzymać 2% zwrotu zarówno za zakupy wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i przez internet. Obejmuje on płatności kartą oraz BLIKiem. Maksymalnie zgarniemy 50 zł miesięcznie, co po 6 miesiącach pozwoli więc zarobić aż 300 zł. Regulamin określa to następująco:

„Uczestnik Promocji […] otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK, przez okres 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę.”

Zwrot zostanie jednak naliczony dopiero w momencie, kiedy w danym miesiącu wydamy minimum 250 zł, a także zapewnimy jeden wpływ w wysokości 1 000 zł z rachunku, którego nie jesteśmy posiadaczami. Dodatkowo musimy minimum raz w miesiącu zalogować się do bankowości mobilnej.

To nie koniec premii. Prócz bonusu pieniężnego, otrzymamy również promocyjne oprocentowanie 3% na naszym nowym koncie! Obejmuje ono saldo do 3 000 zł oraz będzie aktywne przez 7 miesięcy.

Wejdź na stronę mbank.pl i złóż wniosek o promocyjne konto!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.