2017/01/10

Chcesz zgarnąć 100 zł za prowadzenie darmowego konta? Załóż mBiznes konto Standard w mBanku!Nowa oferta mBanku skierowana jest bezpośrednio do osób posiadających własną działalność gospodarczą. Jednak tym razem, nie musimy być nowymi przedsiębiorcami. W promocji mogą brać udział również Ci, którzy od dawna są posiadaczami firmy! Akcja dotyczy mBiznes konta Standard, które zostaje zwolnione z opłat na 24 miesiąca oraz oferuje premię w wysokości 100 zł. Wystarczy założyć konto oraz wykonać jeden przelew do ZUS!Zwolnij mBiznes konto Standard konto z opłat

Tym razem bank bardzo liberalnie opisuje grono osób, które mogą korzystać z promocji. W regulaminie określa je następująco:

„Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 26.12.2016 r.”

Jeżeli do tego dnia nie posiadaliśmy konta, naszym pierwszym krokiem będzie oczywiście jego założenie. W tym celu składamy wniosek na dedykowanej stronie promocji oraz czekamy na kuriera, z pomocą którego podpiszemy umowę. Konto musi być aktywne najpóźniej 28.02.2017 r

Naszym kolejnym, i za razem ostatnim, krokiem jest wykonanie przelewu do ZUSu. Mamy na to 30 dni od momentu założenia rachunku. Pamiętajmy, że kwota naszej transakcji nie może być niższa niż 250 zł.

Co zyskujemy dzięki promocji?

Po pierwsze wspomniane zwolnienie z opłat. Oznacza to, że przez kolejne 24 miesiące prowadzenie rachunku będzie dla nas zupełnie darmowe. Możemy wykonywać transakcje gotówkowe oraz wpłacać pieniądze na konto bez jakichkolwiek opłat. Za kartę również zapłacimy 0 zł.

Oprócz tego na nasze konto zostanie przekazana premia w wysokości 100 zł. Możemy się jej spodziewać w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnieniu warunków. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.