2016/12/08

100 zł za założenie Konta Direct w ING Banku Śląskim


Konto Direct jest jednym z bardziej popularnych produktów bankowych, a dzięki najnowszej promocji za jego założenie możemy dodatkowo zyskać. ING Bank proponuje bowiem 100 zł premii za otwarcie oraz aktywne korzystanie z rachunku. Jest to kolejna edycja, natomiast tym razem spotkaliśmy się z nieco innymi warunkami, które opisaliśmy poniżej.  Nagroda również dla dawnych klientów!

Chcąc wziąć udział w promocji, musimy koniecznie spełnić pierwszy warunek, czyli posiadanie statusu nowego klienta. Na szczęście grono osób, które mogą wziąć udział w akcji, zostało poszerzone. Tym razem musimy być klientem, który:

„od 1 lipca 2015 r. do 30 listopada 2016 r. nie posiadał lub nie współposiadał w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student”

Następnym naszym krokiem będzie wejście na dedykowaną stronę banku oraz złożenie wniosku o konto, wraz z kartą kredytową oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Musimy tego dokonać w okresie między 1.12.2016, a 28.02.2017. Ważne jest, aby posiadać wszystkie 3 produkty bankowe – w innym wypadku nie zostaniemy objęci promocją. Pamiętajmy również, żeby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Kiedy wykonamy ten krok, kolejnym będzie podpisanie umowy o Konto Direct lub Komfort. Dokonamy tego za pomocą kuriera bądź w oddziale banku. 

Jak zdobyć tytułowe 100 zł?

Jeżeli chcemy otrzymać promocyjny bonus, wystarczy, że do końca czerwca 2017 roku wydamy minimum 1 000 zł. Zwróćmy uwagę na sposób, w jaki wydamy pieniądze – muszą być one przekazane za pomocą transakcji bezgotówkowych, czyli np. poprzez płatność kartą w sklepie. 

Konto musi pozostać aktywne do 31.07.2017, ponieważ to właśnie do tego dnia zostanie przekazana wygrana. 

Musimy być świadomi faktu, że nasze miesięczne transakcje wykonane za pomocą karty powinny być wyższe niż 300 zł. W innym przypadku, bank będzie naliczał nam 7 zł/mies za użytkowanie konta, co przyniesie zdecydowanie niższe korzyści realne.

Złóż wniosek na ingbank.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.