2017/05/17

Do 300 zł premii za założenie iKonta w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas po raz kolejny wystartował z promocją iKonta. Tym razem do zgarnięcia mamy 100 zł na start oraz możliwość zdobycia dodatkowych 200 zł w postaci zwrotu za płatności bezgotówkowe. Sprawdźmy zatem szczegóły.


Dla kogo promocja?


Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie od 12 maja 2014 r. do 11 maja 2017 r. nie były stroną umowy ramowej o jakikolwiek produkt BGŻ BNP Paribas. Warto zwrócić uwagę, że z promocji nie są wykluczeni klienci BGŻ Optima.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to możemy już zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i wysłać wniosek o iKonto z wygenerowanego dla nas linku. Czas na to mamy do 21 maja 2017 r., natomiast samą umowę będziemy musieli podpisać do 5 czerwca 2017 r.

Uwaga: w promocji przewidziane jest tylko 1000 rejestracji. Po przekroczeniu tej liczby, możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

100 zł na start


Aby zdobyć nagrodę w wysokości 100 zł będziemy musieli dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł. Oba warunki należy spełnić zarówno w czerwcu oraz lipcu. Warto tutaj zaznaczyć, że wpływem nie może być wpłata gotówkowa ani przelew ze swojego konta w tym samym banku (również BGŻOptima). Najlepiej będzie więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Do 7 sierpnia zostanie do nas wysłana wiadomość od organizatora z prośbą o podanie numeru konta na jaki chcemy otrzymać nagrodę. Czas na odpowiedź będziemy mieć do 25 sierpnia, natomiast sama nagroda wpłynie na nasze konto do 31 sierpnia.

Więcej szczegółów dostępne w regulaminie.

200 zł w formie zwrotu za zakupy


Zakładając iKonto w promocji mamy również możliwość zdobycia nawet 200 zł w postaci zwrotu za zakupy. Od każdej transakcji bezgotówkowej otrzymamy 3% jej wartości. Promocja trwa przez 5 miesięcy, a w każdym z nich możemy zdobyć maksymalnie 40 zł zwrotu. Aby zdobyć maksymalną pulę wynoszącą 200 zł, musimy po prostu wykonywać dużo transakcji w sklepach i internecie. Niektóre z nich są jednak wykluczone i za nie zwrot nie będzie naliczany:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

Zainteresowanych zapraszamy po szczegóły do regulaminu promocji.

Prześwietlenie oferty iKonta


iKonto może być rachunkiem darmowym, jeśli tylko zapewnimy wpływy w wysokości 1000 zł miesięcznie, w innym przypadku jego koszt wynosi 10 zł. Podobnie jest w przypadku karty debetowej. Wydając nią 300 zł miesięcznie, nie poniesiemy żadnych opłat. Jeśli jednak nie uda nam się przekroczyć tej kwoty, to będziemy musieli zapłacić 7 zł. Jak widać są to również warunki zapewniające premię w wysokości 100 zł, nie powinno więc być problemów z ich spełnieniem.

Na koniec warto dodać, że osoby do 26 roku życia mogą korzystać z konta całkowicie za darmo (bez spełniania dodatkowych warunków). Darmowe są także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Załóż iKonto i odbierz nawet 300 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.