2017/05/05

Millennium: 2,5% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

Bank Millennium wystartował z kolejną edycją promocji w której do zgarnięcia jest aż 2,5% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit. Co ciekawe w akcji będą mogli wziąć udział zarówno obecni jak i nowi klienci banku, wystarczy tylko ulokować nowe środki na koncie, a podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 92 dni.


Udział w promocji


Promocja „Nowe środki na koncie oszczędnościowym profit” trwa od 23 kwietnia 2017 r. do 24 czerwca 2017 r. To właśnie w tym czasie można aktywować promocyjne oprocentowanie. Osoby będące nowymi klientami banku będą musiały założyć Konto Oszczędnościowe Profit z dedykowanej strony promocji. W przypadku obecnych klientów wystarczy jedynie przelew nowych środków na konto oszczędnościowe, któremu poświęcona jest promocja. Nowe środki oznaczają nadwyżkę nad saldo jakie posiadaliśmy w banku w dniu 22 kwietnia 2017 r.

Od momentu kiedy na Konto Oszczędnościowe wpłyną nowe środki bank będzie liczył nasze indywidualne 92 dni podwyższonego oprocentowania. Do kwoty 100 000 zł będzie ono wynosiło 2,5%, natomiast powyżej tej kwoty 1,7%. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

Bank Millennium przeprowadza tego typu promocje cyklicznie. Sprytni klienci mogą więc praktycznie cały czas zarabiać więcej niż pozwalają na to standardowe lokaty, czy konta oszczędnościowe.

Osobom które jeszcze nie posiadają rachunku w banku Millennium przypominamy o ciągle trwającej promocji z kontem osobistym, w której do zdobycia jest nawet 560 zł premii. To chyba najlepszy czas dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, ponieważ oprócz konta na świetnych warunkach i wysokiej premii, zyskujemy również podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

Zyskaj 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.