2017/06/01

PKO BP: 150 zł do Intersportu za założenie internetowego konta Inteligo + 100 zł w programie poleceń

PKO BP wystartował z nową promocją. Tym razem za założenie internetowego konta Inteligo będzie można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepie Intersport. To jednak nie wszystko. Osoby, które skorzystają z programu poleceń, otrzymają dodatkowe 100 zł w gotówce.


Dla kogo promocja?


Promocja „Intersport za 0” przeznaczona jest dla osób, które od 1 grudnia 2016 r. do 24 maja 2017 r. nie posiadały Konta Inteligo lub innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Po spełnieniu tego warunku, nie ma już żadnych przeszkód, aby przystąpić do promocji.

Do 30 czerwca bieżącego roku będziemy musieli wysłać wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową. Można to zrobić za pośrednictwem dedykowanej strony promocji lub serwisu telefonicznego Inteligo. Wypełniając wniosek, będziemy musieli wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym za pomocą środków komunikacji na odległość.

Istotne jest również, aby do 14 lipca 2017 r. zgłosić swój udział w promocji rejestrując się na stronie internetowej inteligo.pl/Intersportza0. Warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ ilość nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 2 900 sztuk. Każda nagroda to 3 bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Intersport.

Jak zgarnąć 150 zł do Intersportu?


Zasady przyznania bonów są bardzo proste. Po podpisaniu umowy o konto, będziemy musieli po prostu wykonać jedną transakcję nowo wydaną kartą. Transakcja może być na dowolną kwotę, ważne tylko, aby wykonać ją do 14 lipca 2017 r.

Wysłanie bonów o łącznej wartości 150 zł nastąpi najpóźniej 31 lipca 2017 r. poprzez pocztę w bankowości internetowej Inteligo. Warto tutaj zaznaczyć, że aby otrzymać nagrodę, należy posiadać aktywne zgody marketingowe oraz kartę debetową. Same vouchery będą ważne do 31 grudnia 2017 r. i będzie można je wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w serwisie internetowym.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń


Oprócz nagród w postaci bonów, mamy także możliwość skorzystania z programu poleceń, dzięki któremu możemy zdobyć dodatkowe 100 zł w gotówce. Aby wziąć udział w programie należy zarejestrować się na stronie https://maminteligo.pl. Podczas rejestracji, trzeba będzie podać kod polecający. W razie problemów ze zdobyciem kodu, piszcie do nas przez formularz kontaktowy.

W przypadku programu poleceń okres karencji jest znacznie dłuższy i wynosi 3 lata od daty rozpoczęcia programu Mam Inteligo (25 kwietnia 2017 r.). Aby otrzymać premię w wysokości 100 zł, będziemy musieli wykonać transakcje kartą na kwotę min. 200 zł. Ważne, aby wykonać te transakcje w sklepach stacjonarnych, płatności dokonane w Internecie nie będą się liczyć. Dodatkowo trzeba będzie jeszcze wykonać przynajmniej jedną operację IKO na kwotę min. 10 zł. Obie czynności musimy wykonać w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie w regulaminie XIII edycji programu poleceń "Mam Inteligo" oraz regulaminie ramowym programu "Mam Inteligo".

Ile nas to będzie kosztować?


Zakładając Konto Inteligo mamy okazję nie tylko do zgarnięcia 250 zł premii, ale również zyskania konta na całkiem fajnych warunkach. Rachunek jest całkowicie darmowy i to bez względu na to, czy są na nim dokonywane jakieś transakcje, czy nie. Jedyną opłatę możemy ponieść za korzystanie z karty, jednak po wydaniu 100 zł miesięcznie, opłata zostaje zniesiona. Bank oferuje również darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz Banku Zachodniego WBK. Wypłaty z innych urządzeń, to koszt 5 zł od wypłaty.

Załóż Konto Inteligo i odbierz nawet 250 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.