2017/06/12

100 zł na start + 300 zł w formie moneybacku za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas wystartował z nową promocją. Zakładając Konto Optymalne, można teraz zyskać 100 zł w postaci bonu do wykorzystania w serwisie Allegro lub Bon Prix oraz do 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe. Warunki otrzymania nagród są bardzo proste. Sprawdźmy zatem szczegóły.


Krótki okres karencji


Warunki przystąpienia do promocji Allegro są takie same jak w przypadku oferty z bonami do Bon Prix. W obu przypadkach trzeba być nowym klientem banku, czyli takim, który od 26 listopada 2016 r. nie posiadał konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Jak widać okres karencji wynosi jedynie pół roku, dzięki czemu z oferty będą mogli skorzystać również dawni klienci banku.

Jeśli spełniamy ten warunek to możemy już przystąpić do złożenia wniosku o Konto Optymalne ze strony promocyjnej dla oferty Allegro lub ze strony promocyjnej dla oferty Bon Prix. Wnioski można składać do 19 czerwca 2017 r. Warto tutaj zaznaczyć, że limit wniosków w obu promocjach jest ograniczonych i wynosi 1000 sztuk. Po przekroczeniu tego limitu, możliwość składania wniosków zostanie zablokowana.

Jak zgarnąć 100 zł na start?


Po złożeniu wniosku, do końca czerwca będziemy musieli zawrzeć umowę o prowadzenie Konta Optymalnego. Następnie w lipcu, na nasze konto będzie musiało wpłynąć min. 1000 zł. Regulamin zaznacza, że nie może być to wpłata gotówkowa, ani przelew własny z innych rachunków prowadzonych w banku. Najlepszą opcją będzie więc przelew z konta prowadzonego w innym banku. Dodatkowo trzeba będzie jeszcze wykonać płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani do 25 sierpnia 2017 r., natomiast same nagrody zostaną do nas wysłane za pomocą wiadomości SMS do 15 września 2017 r. Vouchery do wykorzystania w Bon Prix będą ważne do 31 grudnia 2017 r. W przypadku bonów Allegro okres ważności jest nieco dłuższy, bo do 28 lutego 2018 r., jednak będzie je można wykorzystać tylko na zakupy w dziale „Dziecko”.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminach: regulamin promocji Allegro, regulamin promocji Bon Prix.

Do 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe


Zakładając Konto Optymalne, można się załapać również na drugą promocję w której do zgarnięcia jest nawet 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe. Oferta została szczegółowo prześwietlona we wpisie: darmowe Konto Optymalne ze zwrotem do 300 zł rocznie. Mówiąc w skrócie: przez 12 kolejnych miesięcy będziemy otrzymywać 2% zwrotu od każdej transakcji bezgotówkowej, jednak miesięcznie nie będziemy mogli zdobyć więcej niż 25 zł. Spełniając warunki przez okrągły rok, będziemy w stanie otrzymać maksymalną premię.

Na koniec przypominamy, że Konto Optymalne to rachunek całkowicie darmowy. Bank nie pobiera bowiem opłaty za prowadzenie rachunku, ani posiadanie karty debetowej. Jedyna opłata jaką możemy ponieść, to opłata za wypłaty z bankomatów, która wynosi 5 zł. Za darmo możemy korzystać z urządzeń własnych oraz Planet Cash.

Załóż darmowe Konto Optymalne w promocji Allegro lub Bon Prix i odbierz nagrody!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.