2017/05/28

BGŻ BNP Paribas: darmowe Konto Optymalne ze zwrotem do 300 zł rocznie

BGŻ BNP Paribas wprowadził do swojej oferty nowe Konto Optymalne. Jego prowadzenie oraz korzystanie z karty debetowej ma być bezwarunkowo darmowe. Bank oferuje również darmowe wypłaty z niektórych bankomatów. To jednak nie wszystko. Zakładając konto mamy dodatkowo możliwość zdobycia nawet 300 zł zwrotu w ciągu roku za płatności bezgotówkowe.


Kto skorzysta z promocji „Konto z Money Back”?


Promocja „Konto z Money Back” przeznaczona jest dla nowych klientów banku. W tym przypadku, taki status posiadają wszystkie te osoby, które w ciągu 6 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 r., jeśli więc brakuje komuś jeszcze kilku miesięcy do załapania się na promocję, to wystarczy poczekać i założyć konto w późniejszym terminie.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, to możemy już przejść na dedykowaną stronę promocji i wysłać wniosek o Konto Optymalne. Tradycyjnie trzeba będzie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank, a także zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji banku stanowiących informacje handlowe.

2% zwrotu za płatności bezgotówkowe


Promocja pozwala na otrzymywanie 2% zwrotu od transakcji bezgotówkowych. Płatności możemy dokonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Istnieje jednak pewne ograniczenie, według którego maksymalny zwrot miesięczny może wynieść 25 zł. Taką kwotę otrzymamy po wykonaniu transakcji na kwotę 1250 zł. Zwrot za transakcje będziemy otrzymywać przez okrągły rok. Niestety niektóre z nich są wykluczone. Chodzi o transakcje w punktach posiadających następujące kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900, określający płatność rachunków.

Jeśli chodzi o same zwroty za transakcje, to zostaną one wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji

Więcej szczegółów dostępne w regulaminie.

Prześwietlenie oferty Konta Optymalnego


Jak już pisaliśmy na wstępie Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas jest całkowicie darmowe. Oznacza to, że nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie rachunku, czy korzystanie z karty. Bank zapewnia również darmowe wypłaty z bankomatów własnych BGŻ BNP Paribas oraz urządzeń Planet Cash w Polsce. Wypłaty z pozostałych urządzeń to koszt 5 zł od każdej wypłaty. W przypadku wypłat gotówki za granicą, za darmo możemy wypłacać z urządzeń własnych BGŻ BNP Parbias oraz w ramach Glbal Alliance, czyli zrzeszenia wielu banków na świecie. Należy jednak pamiętać, że pomimo tego, że za samą wypłatę nie zapłacimy nic, to poniesiemy koszty na niekorzystnym przewalutowaniu złotówek na inną walutę.

Załóż darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i odbierz nawet 300 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.