2017/06/24

Millennium: bilet do Cinema City za wykonanie 5 transakcji telefonem

Bank Millennium przygotował dla swoich obecnych klientów bardzo prostą promocję w której za wykonanie 5 transakcji kartą mobilną HCE, będzie można zgarnąć bilet do sieci kin Cinema City.Oferta przeznaczona jest dla osób posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku Millennium, które wyraziły zgody na działania marketingowe banku oraz podmiotów powiązanych. W regulaminie widnieje również zapis według którego:

W Promocji nie mogą brać udziału osoby nagrodzone w pierwszej edycji promocji "Telefonem się opłaca" oraz osoby zatrudnione w Banku lub świadczące odpłatnie usługi na zamówienie Banku lub innych podmiotów zaangażowanych w przeprowadzenie Promocji.

Aby móc spełnić warunki otrzymania nagrody, musimy być posiadaczami aplikacji mobilnej Banku Millennium na urządzeniu mobilnym z systemem Android (wersja 4.4 bądź wyżej) posiadającym moduł NFC i obsługującym płatności HCE. Jeśli wszystko się zgadza, to do 4 lipca będziemy musieli wykonać 5 transakcji telefonem, z czego każda musi wynieść min. 10 zł.

Po spełnieniu wszystkich warunków bank wyśle do nas wiadomość SMS zawierającą kod wymienny na bilet do kina. Nastąpi to najpóźniej do 31 lipca 2017 r. Kody będzie można wykorzystać do końca grudnia bieżącego roku na wszystkie seanse 2D z wyłączeniem pokazów specjalnych itp. Na koniec warto zaznaczyć, że pula biletów jest ograniczona i wynosi 650 sztuk. Każdy uczestnik ma możliwość skorzystania z promocji tylko raz.

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.