2017/06/26

Promocja dla obecnych klientów PKO BP: 10 zł lub audiobook za aktywację aplikacji IKO

PKO Bank Polski ruszył z nową promocją dla obecnych klientów w której promuje płatności mobilne. Aktywując aplikację IKO na swoim telefonie oraz wykonując nią dwie płatności, można teraz zgarnąć 10 zł premii w gotówce lub audiobooka z serwisu audioteka.pl.Pierwszym warunkiem skorzystania z promocji „IKO dla aktywnych” jest posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (z wyłączeniem rachunków Inteligo). Dodatkowo wymagane jest posiadanie wyrażonych zgód na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym oraz nie posiadanie aktywnej aplikacji IKO, przy czym:

posiadanie zablokowanej Aplikacji IKO lub dostępu pasywnego do Aplikacji IKO (tj. brak możliwości wykonywania operacji wpływających na saldo kont) oznacza spełnienie tego warunku

Jeśli spełniamy warunki uczestnictwa promocji, to do 18 sierpnia 2017 r. będziemy musieli zgłosić nasz udział na dedykowanej stronie promocji. Warto jednak zrobić to jak najszybciej, ponieważ pula nagród w postaci premii jest ograniczona i wynosi 100 000 zł. W razie jej wyczerpania organizator poinformuje o tym na stronie internetowej banku oraz na stronie promocyjnej.
Aby otrzymać nagrodę będziemy musieli aktywować aplikację IKO na smartfonie z numerem telefonu, który zgłosiliśmy do banku oraz wykonać co najmniej dwie operacje mobilne na łączną kwotę min. 50 zł, które mogą być:

  • transakcjami z użyciem kodu lub czeku BLIK (np. wypłata z bankomatu)
  • płatnościami zbliżeniowymi HCE
  • przelewem na telefon lub na konto do innego odbiorcy
  • doładowaniem telefonu

Po spełnieniu warunków, premia pieniężna w wysokości 10 zł zostanie wypłacona na nasz rachunek prowadzony w banku w ciągu 14 dni kalendarzowych. Osoby, które wybiorą nagrodę w postaci kodu wymiennego na audiobooka, również otrzymają go w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu spełnienia warunków. Kod promocyjny zostanie wysłany w formie powiadomienia w aplikacji IKO lub poprzez wiadomość SMS na numer telefonu powiązany z aplikacją. Otrzymany kod będzie można wymienić na jednego audiobooka z kolekcji promocyjnej:

a)Paulo Coelho „Alchemik” (superprodukcja)
b)W. Bruce Cameron „Był sobie pies”
c)Remigiusz Mróz „Kasacja”
d)Jarosław Grzędowicz „Pan Lodowego Ogrodu”
e)Marcin Ciszewski „Powstanie Warszawskie. Wędrówka po walczącym mieście”

Na koniec warto zaznaczyć, że jeden uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie trzy nagrody – po jednej nagrodzie za każdą aktywowaną aplikację IKO i spełnienie pozostałych warunków. Wygląda więc na to, że w promocji będzie można zdobyć nawet 30 zł. Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.