2017/05/22

Klub Korzyści Toyota Banku: 50 zł premii oraz możliwość zdobycia nawet 10 000 zł

Właśnie wystartował nowy program lojalnościowy dla obecnych klientów Toyota Banku. Osoby biorące udział w akcji, będą miały możliwość zdobywania punktów za określone czynności. Co ciekawe zebrane punkty nie będą wymienne na nagrody, a na status programu lojalnościowego. Otrzymany status pozwoli nam na dalszą walkę o nagrody oraz zagwarantuje premię w wysokości 50 zł.


Kto będzie mógł skorzystać z programu?


Program „Klub Korzyści” przeznaczony jest dla obecnych klientów banku, którzy posiadają aktualną zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku oraz na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego, a także posiadają aktywne Konto Jedyne otwarte w ramach jednej z tych promocji:

 • „Lokata Toyota Bank z premią”
 • „SUPER DUET”
 • „SUPER DUET edycja 2”
 • „SUPER DUET edycja 3”
 • „Bądź aktywny –załóż nowy depozyt”
 • „Tankuj korzyści z Toyota Bank”
 • „Lokata 130 dni z premią”
 • „Aktywni zyskują”
 • „Zarabiaj z duetem korzyści”
 • „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon"

Rejestracji w programie możemy dokonać do 31 grudnia 2017 r. Konieczne będzie tutaj wyrażenie zgody na przekazywanie danych objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia akcji. Warto zaznaczyć, że w regulaminie widnieje informacja, według której z programu będą mogli skorzystać również nowi klienci, którzy założą i utrzymają aktywne Konto Jedyne w ramach akcji promocyjnych, które będą wyraźnie oznaczone, jako uprawniające do wzięcia udziału w akcji – jak na razie nic nam o nich nie wiadomo.

Z rejestracją w programie może być jednak pewien problem. Regulamin wyraźnie zaznacza, że aby wziąć udział w pierwszym etapie akcji, obecny klient musi:

Kliknąć w aktywny link z Zaproszenia, przekierowującego do Aplikacji, wysłanego na adres email Obecnego Klienta Banku przez Organizatora Akcji

Oznacza to, że bez zaproszenia od Toyota Banku, możliwość rejestracji niestety nie będzie możliwa. Jeśli jednak posiadamy wyrażoną zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną, to takie zaproszenie powinniśmy otrzymać.

Za co otrzymamy punkty w programie?


Punkty w programie będziemy otrzymywać za wykonanie określonych czynności. Pierwsze 300 punktów dostaniemy za rejestrację w promocji do 14 czerwca 2017 r. Następne 200 punktów będziemy mogli otrzymać za uruchomienie lokaty 24- lub 36-miesięcznej do 31 sierpnia 2017 r. Chodzi tutaj o Lokatę Standardową lub Depozyt Plus. Premię otrzymamy za założenie pierwszych trzech lokat. Całkiem sporo, bo aż 600 pkt. otrzymamy za utrzymanie założonych lokat do 31 grudnia 2017 r. Tutaj mała niespodzianka, ponieważ punkty otrzymamy również za utrzymanie depozytów od czwartego w górę.

Kolejne punkty będziemy mogli otrzymać za założenie Lokaty Standardowej 1- lub 3-miesięcznej. Premiowane będą trzy pierwsze lokaty, każda z nich po 50 pkt. Za ich utrzymanie do końca pierwszego etapu akcji otrzymamy po 350 pkt (również za czwartą lokatę i każdą następną). Istotne jest tylko, aby założyć lokaty w okresie od 1 września do 31 grudnia 2017 r.

To jednak nie koniec możliwości zdobycia punktów. Otrzymamy je między innymi za transakcje bezgotówkową kartą kredytową, założenie konta młodzieżowego Click swojemu dziecku 13+, pożyczkę, kredyt odnawialny, usługę Comfort Pay, czy serwis assistance. Pełna lista produktów razem z dokładną instrukcją przyznawania punktów znajduje się w załączniku nr. 1 w regulaminie.

Co dalej?


W zależności od tego ile punktów uda nam się zdobyć, otrzymamy jeden z czterech statusów:

 • Silver: 1000 – 1999 punktów promocyjnych,
 • Gold: 2000 – 2999 punktów promocyjnych,
 • Platinum: 3000 – 3499 punktów promocyjnych,
 • Diamond: co najmniej 3500 punktów promocyjnych.

Już za zdobycie minimalnej ilości punktów (1000 pkt.) otrzymamy gwarantowaną premię w wysokości 50 zł. O nagrodzie zostaniemy poinformowani do 16 marca 2018 r., natomiast do 23 marca 2018 r. będziemy musieli uzupełnić swoje dane w celu jej odebrania. Sama premia pojawi się na naszym aktywnym Koncie Jedynym do końca marca 2018 r.

To jednak nie koniec nagród w programie. Uzyskując jeden ze statusów, dostajemy równocześnie możliwość udziału w drugim etapie akcji, czyli konkursie. Aby wziąć w nim udział będziemy musieli do 4 marca 2018 r. zalogować się do swojego konta w aplikacji (tej w której rejestrujemy się na samym początku) i zgłosić swoją pracę konkursową. W zależności od tego jaki uzyskaliśmy status, dostaniemy inne zadanie do wykonania:

 • status Silver – propozycja hasła promującego „Moje korzystanie z Konta Jedynego” (max. 250 znaków)
 • status Gold – propozycja hasła promującego „Jak oszczędzam z Toyota Bank” (max. 250 znaków)
 • status Platinum – zdjęcie/animację lub hasło promujące „Za co najbardziej lubię Toyota Bank”(max. 250 znaków lub 500 kB)
 • status Diamond – zdjęcie/animację lub hasło promujące „Moje tankowanie korzyści z Toyota Bank” (max. 250 znaków lub 500 kB)

Po rozstrzygnięciu konkursu 25 zwycięzców ze statusem Silver otrzyma tablety Samsung Galaxy Tab A7 o wartości 550 zł. Dla 10 zwycięzców ze statusem Gold przewidziane są nagrody w postaci smartwachy Polar V800 HR o wartości 1800 zł. 10 zwycięzców ze statusem Platinum otrzyma smartfony Samsung Galaxy S8 o wartości 3500 zł. Ostatnia grupa, czyli 5 zwycięzców ze statusem Diamond zgarnie vouchery na wycieczki o wartości 10 000 zł, które będzie można wykorzystać do końca 2018 r. Podatek od nagród powyżej 760 zł zostanie opłacony przez organizatora promocji.

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni najpóźniej do 23 marca 2018 r. W tym terminie zostanie wysłane do nich również powiadomienie w wiadomości mailowej. do 31 marca 2018 r. zwycięzcy będą musieli przekazać swój adres, potrzebny do doręczenia nagrody. Wysyłka nagród nastąpi do końca kwietnia 2018 r.

Na koniec mały haczyk. Aby otrzymać premię gwarantowaną w wysokości 50 zł oraz możliwość udziału w konkursie, nie wystarczy tylko zdobyć status Silver. Wymagane jest dodatkowo utrzymanie danych produktów do końca marca 2018 r. Dokładniej:

Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz posiadać aktywne Konto Jedyne w Banku do dnia wypłaty Premii gwarantowanej, tj. co najmniej do dnia 31.03.2018 roku.
utrzymać Produkty Partnera, za które naliczone zostały Punkty promocyjne (jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął)oraz aktywne Konto Jedyne co najmniej do dnia wyłonienia zwycięzców Konkursu, tj. 16.03.2018 r.

Jak widać program jest dosyć skomplikowany, jednak jeśli ktoś akurat myśli o skorzystaniu z usług za które można otrzymać punkty i chce się wykazać kreatywnością, to na pewno warto się zapisać. Nawet jeśli komuś akurat nie jest potrzebny dany sprzęt, to zawsze może go sprzedać, a na wakacje o wartości 10 000 zł na pewno każdy z chęcią się wybierze. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie akcji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.