2017/05/18

Eurobank: 240 zł zwrotu za założenie konta dla abonentów nc+

Eurobank wystartował z nową promocją. Co ciekawe będą z niej mogli skorzystać tylko abonenci telewizji cyfrowej nc+. Do zgarnięcia jest 240 zł zwrotu za założenie konta osobistego. Sprawdźmy jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać premię.


Jak otrzymać 240 zł zwrotu?


Uczestnikiem akcji promocyjnej „nc+ z Kontem” może być osoba, która w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Eurobank. Dodatkowym wymaganiem jest jeszcze posiadanie zawartej umowy o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+. Jeśli spełniamy te warunki to możemy już przejść do wypełnienia wniosku o konto dostępnego na dedykowanej stronie promocji. Akacja trwa do 31 grudnia 2017 r.

Ze spełnieniem warunków otrzymania premii w wysokości 240 zł raczej nie powinno być problemów. Bank wymaga od uczestników wykonania minimum 3 transakcji kartą wydaną do konta na łączną kwotę wynoszącą min. 50 zł oraz opłacenia abonamentu za telewizję nc+ za pośrednictwem przelewu z konta otworzonego w promocji. Za spełnienie tych warunków otrzymamy 20 zł zwrotu, które wpłynie na nasze konto do końca kolejnego miesiąca. Aby otrzymać maksymalny zwrot wynoszący 240 zł, będziemy musieli spełniać te warunki przez 12 kolejnych miesięcy.

Więcej szczegółów w regulaminie.


Ile nas to będzie kosztować?


Dla uczestników promocji bank przygotował dodatkowe nagrody w postaci zwolnienia z opłat miesięcznych za prowadzenie konta w okresie 24 miesięcy od momentu zawarcia umowy o rachunek. Przewidziany jest również zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty debetowej wydanej do konta, a także zwrot za udzielenie limitu w koncie (o ile go potrzebujemy). Krótko mówiąc mamy zapewnione darmowe korzystanie z konta oraz karty przez okres 2 lat.

Dodatkowy zwrot 5%


Zakładając konto w Eurobanku mamy również możliwość otrzymania 5% zwrotu od niektórych transakcji, dzięki programowi „Rodzina i Przyjaciele”. O jakie transakcje chodzi? Niestety nie będą to te najczęściej wykonywane, czyli w marketach albo sklepach. Zwrot dostaniemy tylko za te transakcje, które będą dotyczyły wydatków na kino, teatr, sport, rekreacje albo wyjazdy. Program bardzo ciekawy, na pewno warto z niego skorzystać.

Załóż konto w Eurobanku i odbierz 240 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.