2017/03/27

200 zł do wydania w Tesco za założenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe

W T-Mobile Usługi Bankowe właśnie wystartowała kolejna promocja. Biorąc w niej udział można zdobyć bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów Tesco. Co należy zrobić? To bardzo proste, wystarczy wyrobić kartę kredytową, a następnie wykonać nią odpowiednią ilość transakcji. Sprawdźmy zatem szczegóły.


Dla kogo promocja?


Warunki udziału w promocji są sformułowane w dosyć dziwny sposób. W regulaminie wygląda to tak:

a. Z Promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna (zwana dalej „Uczestnikiem”), która w okresie trwania Promocji otrzyma komunikację z informacją o Promocji i złoży dedykowany wniosek o Kartę Kredytową („Kartę”). Promocja dotyczy tylko klientów, którzy wnioskowali o Kartę przez dedykowany link przesłany w wiadomości e-mail do klienta, który aplikuje o kartę kredytową lub dostępny na stronie www.t-mobilebankowe.pl

b. Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które przed rozpoczęciem obowiązywania Promocji były stroną umowy o Kartę z Bankiem w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku o Kartę lub są aktualnie stroną umowy o Kartę z Bankiem („Umowa”).

Wynika z tego, że promocja powinna zostać nam zakomunikowana przez bank, a wniosek powinien zostać wysłany drogą internetową. Drugi warunek to po prostu wykluczenie osób, które w okresie 90 dni przed złożeniem promocyjnego wniosku były stroną umowy o kartę z T-Mobile Usługi Bankowe. Jeśli oba warunki są spełnione, to już nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać wniosek o kartę kredytową i zabrać się za spełnianie warunków otrzymania bonu o wartości 200 zł do wykorzystania w Tesco. Czas na wysłanie wniosku mamy do 30 kwietnia 2017 r.

Bon o wartości 200 zł do wykorzystania w Tesco


Jeśli nasz wniosek o kartę kredytową zostanie rozpatrzony pozytywnie i otrzymamy kartę, to do zgarnięcia bonu podarunkowego będzie nas dzielił jeszcze tylko jeden krok. Mianowicie chodzi o wykonanie transakcji otrzymaną kartą na kwotę min. 500 zł. Transakcje mogą zostać wykonane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internecie. Na wydanie 500 zł będziemy mieli pełny miesiąc następujący po miesiącu zawarcia umowy. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie transakcje będą zaliczane do promocji. Wykluczone są te z kodami MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

I to by było na tyle. Karty podarunkowe o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów Tesco zostaną wysłane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli więc umowę o kartę podpiszemy w marcu, a warunki spełnimy w kwietniu, to bon podarunkowy trafi do nas końca maja.

Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?


Samo wydanie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe jest darmowe. Niestety opłata roczna za korzystanie z karty wynosi aż 70 zł. Jeśli jednak rozliczymy transakcje na kwotę 7 500 zł, to opłata spadnie do 35 zł, a po wydaniu 15 000 zł nie będziemy musieli nic płacić. Oprócz opłaty rocznej bank nalicza także opłaty miesięczne - 8 zł. Można się ich jednak bardzo łatwo pozbyć, wykonując 4 transakcje bezgotówkowe w danym okresie.

Wyrób kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe i odbierz bon o wartości 200 zł!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.