2017/03/23

10 zł rabatu na zakupy w serwisie Allegro za wykonanie płatności BLIKiem

Serwis Allegro postanowił po raz kolejny uruchomić promocję z kodami rabatowymi. Biorąc udział w akcji tym razem, można zgarnąć 10 zł zniżki na następne zakupy. Wystarczy zrobić zakupy używając aplikacji mobilnej i zapłacić za nie BLIKiem.Promocja „Z BLIKiem pieniądze wracają jak bumerang” przeznaczona jest dla zarejestrowanych użytkowników serwisu Allegro, którzy posiadają pełną aktywację konta oraz mają wyrażone zgody marketingowe. Aby sprawdzić, czy wymagane zgody na pewno są wyrażone, należy wejść w zakładkę „Moje Allegro” i postępować według następującego schematu: Moje Konto -> Ustawienia -> Powiadomienia -> Informacje handlowe firm współpracujących z Grupą Allegro.

Promocja trwa od 20 marca 2017 r. do 24 kwietnia 2017 r. Jeśli więc spełniamy warunki i chcemy wziąć udział w akcji to właśnie w tym czasie będziemy musieli zawrzeć transakcję na Allegro o wartości min. 30 zł i opłacić ją BLIKiem. Jak już wspominaliśmy zakup musi zostać dokonany za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Kupon rabatowy o wartości 10 zł zostanie wygenerowany najpóźniej w ciągu 48 godzin od momentu spełnienia warunków. Allegro powiadomi nas o tym mailowo. Zniżkę będziemy mogli wykorzystać przy okazji kolejnych zakupów, które również muszą zostać zrobione poprzez aplikację mobilną oraz opłacone BLIKiem (minimalna kwota zakupu wynosi 50 zł). Ważność kuponu wynosi 14 dni od momentu wygenerowania.

Limit kuponów w akcji wynosi 30 000 sztuk, a każdy uczestnik może skorzystać z promocji tylko jeden raz. Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.