2016/10/25

Wyrób darmową kartę kredytową Simplicity i wygraj 300 zł na bebio.pl!Niemal każdy z nas kojarzy Ewę Chodakowską oraz zna jej zaangażowanie w promowaniu zdrowego trybu życia. Tym razem nawiązała współpracę z Citibankiem. Oferta dotyczy osób posiadających kartę kredytową Citibanku oraz tych, który chcą ją dopiero założyć. Dla aktualnych klientów banku został stworzony program CitiSmile, który pozwala na skorzystanie z treningu prowadzonego przez Ewę Chodakowską. Pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, że możemy go spożytkować wraz z osobą towarzyszącą. Jak to zwykle bywa, nowi klienci banku mogą zyskać dodatkowe benefity – program CitiSmile pozwala im dodatkowo zgarnąć 300 zł, które będą mogli spożytkować w sklepie bebio.pl.

Trening z Ewą Chodakowską

Dla osób chcących skorzystać z zupełnie darmowego treningu prowadzonego przez Ewę Chodakowską, który odbędzie się 5.listopada w EXPO XXI w Warszawie, czeka na spełnienie kilka warunków. Po pierwsze musimy wejść na stronę online.citibank.pl/citismile/, gdzie zostaniemy poproszeni o 6 cyfr numeru naszej karty kredytowej, imię, nazwisko, numer telefonu oraz naszego maila. Będzie to pierwszy krok ku rejestracji. Pamiętajmy, aby uzupełnić również informacje na temat osoby towarzyszącej (imię, nazwisko).

Maksymalna liczba osób, które mogą wziąć udział w treningu wynosi 1400. Warto więc jak najszybciej dokonać rejestracji, która zagwarantuje nam uczestnictwo. 

Voucher dla nowych klientów banku

Jeżeli od 1.stycznia.2014 roku nie korzystaliśmy z oferty Citibanku obejmującej karty kredytowe, ta promocja skierowana jest właśnie do nas. Prócz statusu nowego klienta, musi jeszcze spełnić dodatkowe warunki dotyczące wieku oraz wysokości naszych dochodów:

„wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.”

Jeżeli spełniliśmy wyżej podane warunki, możemy złożyć wniosek o kartę. W tym celu należy wejść na odpowiednią stronę banku oraz wypełnić formularz, w którym podamy swoje imię oraz nazwisko, pesel, numer telefonu oraz adres e-mail. Kolejny krokiem będzie dostarczenie wymaganych dokumentów m.in. potwierdzenie naszych miesięcznych dochodów oraz podpisanie umowy. W ten sposób nasza karta będzie gotowa do użytku. Pamiętajmy, aby później minimum raz zalogować się do Citibank online lub skorzystać z aplikacji Citi mobile. Chcąc wygrać pieniądze, wykonajmy również minimum jedną transakcję w miesiącu.

W ten sposób spełnimy wszystkie warunki oraz możemy oczekiwać vouchera, który zostanie przekazany droga elektroniczną. Zostanie on wysłany w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków podanych w akcji promocyjnej. Jego wartość wynosi 300 zł oraz pozwala na zakupy w sklepie Ewy Chodakowskiej – bebio.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.