2017/03/31

Do 150 zł premii za założenie konta w BZ WBK

BZ WBK przygotował kolejną promocję dla nowych klientów. Tym razem za założenie konta będą oni mogli zdobyć nawet do 150 zł premii. Wystarczy jedynie zapewnić wpływy na konto oraz wykonać określoną ilość płatności bezgotówkowych. Zasady wydają się proste, sprawdźmy zatem szczegóły akcji.


Dla kogo promocja?


Promocja „Aktywnie z BZ WBK” przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli takich którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających dzień otwarcia konta nie posiadali konta osobistego w banku prowadzonego w złotych (dotyczy posiadaczy i współposiadaczy).

Jeśli spełniamy powyższy warunek, to do 30 czerwca bieżącego roku będziemy musieli złożyć wniosek o konto za pomocą dedykowanej strony promocji, infolinii lub aplikacji mobilnej BZWBK24. W promocji można założyć jedno z następujących kont: Konto Godne Polecenia lub Konto 1|2|3. Konieczne będzie również zawarcie umowy o kartę debetową, bankowość elektroniczną BZWBK24 (chyba, że posiadamy już do niej dostęp) oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i działania marketingowe banku. Bank wymaga również podania numeru telefonu komórkowego do kontaktu.

Uwaga: osoby posiadające już dostęp do BZWBK24 nie mogą założyć konta w ofercie „na klik”, będą one musiały przejść przez standardowy proces zakładania konta.

Do 150 zł premii


Premię w wysokości 150 zł będziemy otrzymywać w ratach przez 5 kolejnych miesięcy. W każdym miesiącu do zdobycia jest 30 zł, trzeba tylko spełnić pewne warunki. Chodzi tutaj o zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie minimum 5 płatności bezgotówkowych otrzymaną kartą lub BLIKiem. Pierwszą premię będziemy mogli zdobyć w ciągu pełnego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Wypłata premii nastąpi do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Jeśli chodzi o wymagane wynagrodzenie, to niestety w regulaminie nie zostało ono dokładnie określone. Nie mamy gwarancji, że przelew z naszego konta w innym banku zostanie uznany, chociaż raczej powinien. Warto również zaznaczyć, że płatności bezgotówkowe w kasynach i u bukmacherów (czyli kody MCC 79995 i 6540) są wyłączone z promocji.

Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?


Najbardziej popularnym rachunkiem w BZ WBK jest Konto Godne Polecenia. Prowadzenie go jest całkowicie darmowe, jednak możemy ponieść koszty związane z kartą debetową: Do wyboru mamy:

  • MasterCard Omni z darmowymi bankomatami – 7 zł
  •  Visa Sol – bezpłatna w przypadku wykonania 5 płatności bezgotówkowych, darmowe wypłaty jedynie z bankomatów własnych.

Drugim rachunkiem jaki możemy założyć w promocji jest Konto 1|2|3. Rachunek kosztuje 20 zł miesięcznie, może być jednak darmowy, jeśli zapewnimy wpływy w wysokości 2 000 zł miesięcznie. Jeśli chodzi o karty to sytuacja wygląda identycznie jak w przypadku Konta Godnego Polecenia. Zaletą konta jest oprocentowanie 3% dla salda do 3 000 zł. Dodatkowo można również zyskać zwrot za opłaty rachunków przelewem: 1% za gaz, 2% za prąd oraz 3% za telefon, internet oraz telewizję.

Załóż konto osobiste w BZ WBK i odbierz nawet 150 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.