2017/02/12

300 zł do wykorzystania na Orlen za założenie BIZnest Konta

Wystartowała nowa promocja Nest Banku w której tym razem skorzystają nowi klienci firmowi. Nagrodą jest 300 zł premii w postaci karty podarunkowej Orlen. Aby ją zdobyć wystarczy założyć BIZnest Konto i spełnić kilka prostych warunków. Pula nagród jest ograniczona, więc warto się spieszyć.


Kto skorzysta z promocji?


Promocja „Paliwo dla Twojego biznesu” przeznaczona jest dla nowych klientów biznesowych Nest Banku. Oznacza to, że udziału w akcji nie będą mogli wziąć:

Przedsiębiorcy, którzy na dzień złożenia Wniosku posiadają lub posiadali rachunek rozliczeniowy oferowany przez Organizatora(działającego zarówno pod obecną marką Nest Bank jak i pod wcześniejszymi markami Organizatora), jak również którzy złożyli wniosek o taki rachunek, będący w trakcie rozpatrywania przez Organizatora.

Warto tutaj zaznaczyć, że weryfikacja będzie się odbywać po numerze NIP, dzięki czemu posiadacze kont osobistych Nest Banku również będą mogli skorzystać z promocji. Najważniejsze, aby przedsiębiorca był osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą (spółki prawa handlowego są wykluczone).

Jeśli powyższe warunki są spełnione, to wystarczy już tylko wysłać wniosek o BIZnest Konto z dedykowanej strony promocji. Konieczne będzie tutaj wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na kontaktowanie się telefoniczne lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej w celach marketingowych. Zgody nie mogą zostać cofnięte, aż do momentu uzyskania prawa do karty upominkowej.

150 zł premii na start


Warunki zdobycia pierwszych 150 zł na karcie upominkowej są bardzo proste. Dostaną ją wszyscy przedsiębiorcy, którzy zawrą umowę na podstawie złożonego wniosku promocyjnego, a następnie zalogują się do bankowości internetowej Nest Banku na swojej nowo - otwarte BIZnest Konto nie później niż w okresie 30 dni od zawarcia umowy. Ostatni warunek jaki należy spełnić dotyczy wykonania płatności zaliczki na podatek dochodowy do właściwego Urzędu Skarbowego oraz zapewnienia wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł najpóźniej w następnym miesiącu po otwarciu rachunku.

Kartę upominkową otrzymamy w terminie 14 dni roboczych po upływie miesiąca spełnienia warunków promocji. Co ważne, jako przedsiębiorcy będziemy musieli rozliczyć ją samodzielnie jako dochód dodatkowy.

Uwaga: promocja trwa do 8 maja 2017 r., jednak pula nagród jest ograniczona i wynosi 500 sztuk. Po jej wyczerpaniu, bank zakończy przyjmowanie wniosków.

Dodatkowe 150 zł dla aktywnych


Na zdobycie dodatkowych 150 zł na karcie podarunkowej mają szansę tylko te osoby, które spełniły warunki otrzymania pierwszej premii. Co należy zrobić, aby je otzrymać? Warunki są dokładnie takie same jak poprzednio. Wystarczy dokonać płatności zaliczki na podatek dochodowy oraz zapewnić wpływy w wysokości min 1000 zł. Premie w postaci doładowań karty będziemy otrzymywać po 50 zł w trzech kolejnych miesiącach następujących po miesiącu spełnienia pierwszego warunku.

Jak widać łącznie do zdobycia mamy 300 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania na stacjach Orlen oraz Bliska. Karta będzie ważna przez 2 lata od daty wskazanej na liście przewodnim dołączonym do karty.

Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Ile nas to będzie kosztować?


BIZnest Konto to jedno z lepszych rachunków firmowych na rynku. Jest ono całkowicie darmowe albowiem bank nie wymaga opłaty za jego prowadzenie, obsługę karty debetowej (która nie jest wymagana w promocji). Dodatkową zaletą są również darmowe wypłaty z bankomatów. Jak widać jest to konto za zero i to bez żadnych dodatkowych warunków.

Załóż BIZnest Konto i odbierz 300 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.