2017/02/11

Voucher o wartości 400 zł do wykorzystania sklepie mall.pl za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej w Citibanku

Wystartowała kolejna edycja promocji Citibanku, w której za wyrobienie darmowej karty Simplicity można otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mall.pl. Oczywiście aby móc wziąć udział w akcji należy być nowym klientem Citibanku. Dobra wiadomość jest taka, że bank przesunął nieco okres karencji.


Kto skorzysta z promocji?


Według regulaminu z promocji mogą skorzystać tylko te osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015 roku. Warto również wiedzieć, że aby w ogóle móc myśleć o udziale w akcji, trzeba spełnić minimalne wymagania, które bank określa już na wstępie. Mianowicie:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeśli powyższe warunki są spełnione to wystarczy już tylko wejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz zgłoszeniowy. W ciągu kilku dni roboczych powinien oddzwonić do nas konsultant w celu przeprowadzenia przez dalszy proces wnioskowania. Jeśli nasza zdolność kredytowa zostanie oceniona pozytywnie, to po kolejnych kilku dniach otrzymamy kartę. Formularze zgłoszeniowe można wysyłać do 1 maja 2017 r.

Jak zdobyć voucher o wartości 400 zł?


Od otrzymania vouchera o wartości 400 zł dzielą nas już tylko dwa kroki. Po pierwsze będziemy musieli zalogować się do bankowości internetowej Citi Online. Warunek dosyć prosty, ponieważ logowanie na stronie i tak będzie potrzebne do aktywacji otrzymanej karty. Drugi warunek wiąże się z wykonaniem transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł. Transakcje mogą zostać wykonane zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internecie. Na wykonanie transakcji mamy czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (data będzie wskazana w umowie). Oznacza to, że jeśli umowę podpiszemy w lutym, to czas na wykonanie transakcji będziemy mieć do końca kwietnia.

To już w zasadzie wszystko. Voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie mall.pl otrzymamy za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej Citibank Online. Powinniśmy go otrzymać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bon należy wykorzystać do 31 grudnia 2017 r. Minimalna wartość zamówienia przy której bon będzie działał wynosi 401 zł.

Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Ile nas to będzie kosztować?


Karta kredytowa Citibanku może być całkowicie darmowa, ale może być również płatna. Wszystko zależy od tego, jaki produkt wybierzemy i z jakich usług będziemy korzystać. Do wyboru mamy kartę MasterCard World oraz kartę Simplicity. Wybierając pierwszą z nich mamy możliwość zbierania punktów za zakupy, jednak ich realna wartość będzie niewielka w porównaniu do opłaty miesięcznej, która wynosi aż 18 zł. W przypadku karty Simplicity bank nie pobiera żadnej opłaty. Musimy się tylko upewnić, czy wszystkie płatne usługi są wyłączone. Można to zrobić podczas rozmowy z konsultantem. Jeśli więc tylko będziemy spłacać zadłużenie na czas, to usługa będzie całkowicie darmowa.

Wyrób darmową kartę Simplicity i odbierz bon o wartości 400 zł!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.