2016/10/12

Promocja dla studentów, a w niej darmowa legitymacja ISIC i dodatkowe 360 zł


Nadeszła pora na studentów, którym bank Millennium proponuje wyjątkowo ciekawe korzyści. Dzięki niej studenci będą mogli korzystać z zupełnie darmowej legitymacji ISIC, czyli ze zniżkowej Międzynarodowej Legitymacji Studenckiej. Jest ona dla nas dostępna przez 2 lata i właśnie w tym okresie możemy skorzystać z rabatów m.in. w sklepach, hotelach lub restauracjach. Jej koszt to 24 zł/rok.

Możemy również zdecydować się na drugą wersję karty, która gwarantuje ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jesteśmy nią objęci niemal na całym świecie, a wartość ubezpieczenia wynosi 20 000 zł – zapłacimy za nią jedyne 79 zł rocznie.

Podsumowując, bank pozwala zaoszczędzić nam nawet 158 zł. Pamiętajmy również o trwającej aktualnie innej akcji promocyjnej, dzięki której możemy zarobić dodatkowo aż 360 zł. „Zyskaj 360 zł” polega na przekazywanie nam zwrotów za płatność karta lub BLIKiem. 


Kto może skorzystać z darmowej karty ISIC? 

Jak wynika z warunków promocji, jest ona skierowana do osób pełnoletnich,  które posiadają status nowego klienta banku oraz nie należą do grona jego pracowników. Cytując, może w niej wziąć udział każda osoba, która:

"a) ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych

b) na dzień 31.08.2016 r. nie będzie posiadać żadnego produktu w Banku i nie będzie uprawniona  do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator,

c) nie jest pracownikiem Banku”

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, następnym krokiem będzie wejście na odpowiednią stronę banku oraz wypełnienie wyświetlonego wniosku o Konto 360 ° lub Konto 360 ° Student, a następnie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych. Mamy na to czas do 31.01.2017 r.

W jaki sposób możemy uzyskać zwrot za kartę?

Dzięki aktualnej promocji możemy otrzymać zwroty za założenie oraz odnawianie legitymacji, czyli 79 zł/rok. Całość została podzielona na dwie wypłaty w różnych terminach: 

- od 1.09.2016 do 31.01.2017

Jeżeli chcemy uzyskać pierwszy zwrot, musimy wejść na stronę isic.pl lub skorzystać ze Stowarzyszenia Almatur (placówka partnera akcji) oraz wyrazić zgodę na przekazywanie danych do banku w celu rozliczenia akcji. Ponadto zobowiązani jesteśmy dokonać co najmniej jednej płatności za pomocą karty lub BLIKu w ciągu 2 miesięcy po dacie zawarcia umowy. 

- od 1.09.2017 do 31.01.2018

Kolejny zwrot pieniędzy otrzymają osoby, które w przeciągu kolejnych 10 miesięcy będą dokonywały minimum jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, warto zajrzeć do regulaminu promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.