2016/06/19

Uzyskaj aż 560 zł dzięki uaktualnionej promocja 360⁰ w banku Millennium!


Bank Millenium od dawna proponuje nam dodatkowe korzyści za korzystanie z konta 360⁰ oraz 360 Student (dla osób od 18 do 26 roku życia). Teraz powiększył bonus o dodatkową premię pieniężną – 100 zł, którą otrzymamy od Bankiera oraz bon w wysokości 100zł z serwisu Fly.pl.

Do kogo skierowana jest promocja?

Informacji odnośnie uczestnictwa w promocji powinniśmy szukać w regulaminie. Znajdziemy tam punkt, według którego bonus może zostać przyznany pracownikom oraz współpracownikom Organizatora, a także członkom najbliższych rodzin, pracownikom i współpracownikom Banku, którzy biorą udział w projektowaniu oraz obsłudze Promocji. Ponadto dozwolone jest, aby w promocji uczestniczyli członkowie ich rodzin oraz pozostałe osoby należące do danego gospodarstwa domowego. 

Dodatkowo mogą to być osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator właściciela rachunku po 1.04.2015.

Uzupełniająco, ostatnią grupą dopuszczoną do promocji są osoby, które zostały zarejestrowane jako wnioskodawcy w zakresie jakiegokolwiek Produktu Banku - przed dniem wykonania wcześniej opisanych czynności - oraz ich wniosek jest procesowany w trakcie trwania promocji. 

Jak otrzymać 100 zł od bankiera oraz 100 zł od Fly.pl? 

I krokiem jest rejestracja w promocji „Zgarnij premię z Bankiem Millennium” do 30.06 na stronie Banku Millennium oraz podanie aktualnego adresu e-mail (na ten adres otrzymamy link aktywacyjny, który pozwoli na złożenie wniosku) 

II krok to wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, a także zezwolenia na ujawnienie przez bank danych objętych tajemnicą bankową, które potrzebne są przy weryfikacji całego procesu. 

III etapem jest złożenie wniosku oraz aktywacja konta. Możemy w tym celu dokonać przelewu ze swojego konta w innym banku lub skorzystać z usług kuriera. Dodatkowym wariantem jest udanie się do oddziału.

Ostatnim punktem jest realizacja zadań, które zależne są od posiadanego konta. Posiadacz Konta 360⁰ zobowiązany jest do zasilenia rachunku na minimum 1 000zł. Chcąc otrzymać bonus, dodatkowo musi wykonać minimum jedną płatność kartą na dowolną kwotę. Właściciel Konta 360⁰ Student zobligowany jest do dokonania przynajmniej jednej płatności miesiącu BLIKiem lub kartą. 

Ostatnie kroki po nagrodę 

13.09.2016 otrzymamy informacje odnośnie pomyślnego przebiegu promocji oraz przyznaniu premii. Chcąc uzyskać nagrody, konieczne jest zalogowanie się na stronie promocji oraz uzupełnienie danych wymaganych przy jej wypłacie. Po 14 dniach powinniśmy spodziewać się wpływu 100zł od Bankiera. Kolejne bonusy – 100 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl, otrzymamy do 30.09.2016.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.