2017/03/06

Millenium: do 360 zł premii za założenie Konta 360°

Bank Millennium przygotował dla nas kolejną promocję. Tym razem za założenie Konta 360 można zyskać do 360 zł premii w postaci moneybacku. Dodatkową korzyścią udziału w promocji jest możliwość założenia Lokaty Mobilnej do 10 000 zł z oprocentowaniem 3% oraz konta oszczędnościowego do 100 000 zł oprocentowanego na 2,5% w skali roku.


Kto skorzysta z promocji?


Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Mamy jednak dobrą wiadomość dla osób, które posiadały już kiedyś konto w Millennium, ponieważ okres karencji został przesunięty. Według regulaminu w akcji mogą wziąć udział wszystkie te osoby, które:

w okresie od 29.02.2016 r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 25.02.2017 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne

Jeśli spełniamy ten warunek, to nie pozostaje już nic innego jak wysłać wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student przez dedykowaną stronę promocji. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Zgoda ta musi zostać utrzymana przez cały okres trwania promocji. Czas na podpisanie umowy o konto mamy do 30 czerwca 2017 r.

Do 360 zł zwrotu za transakcje kartą oraz BLIKiem


Po aktywacji konta będziemy mogli zacząć starania o premię. 360 zł można otrzymać w postaci zwrotu za płatności bezgotówkowe: 2% za transakcje kartą debetową wydaną do konta (maksymalnie 30 zł miesięcznie) oraz 5% za płatności BLIKiem (maksymalnie 30 zł miesięcznie). Jak widać maksymalny miesięczny zwrot może wynieść nawet 60 zł. Taką premię możemy otrzymywać przez 6 kolejnych miesięcy. Co ważne: pierwszy niepełny miesiąc zawarcia umowy nie jest liczony. Jeśli więc umowę podpiszemy w marcu, to moneyback możemy zacząć zbierać dopiero od kwietnia.

To jednak nie wszystko. Aby otrzymać zwrot należy spełnić jeszcze trzy warunki:
  • zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł (nie musi być to przelew od pracodawcy, równie dobrze może to być przelew z naszego konta w innym banku),
  • wykonać przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem (pamiętajmy, że transakcje kartą/BLIKiem musza zostać zaksięgowane w danym miesiącu, jeśli chcemy otrzymać zwrot za dany okres),
  • zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Ile kosztuje Konto 360°?


Konto 360° to aktualnie jeden z najlepszych rachunków dostępnych na rynku. Aby pozbyć się wszelkich opłat wystarczy zapewnić comiesięczny wpływ w wysokości 1000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. W przypadku osób, które zakładają Konto 360° w wersji Student (do 26 roku życia) jest jeszcze prościej, ponieważ do pozbycia się wszystkich opłat wystarczy tylko jedna płatność kartą/BLIKiem w miesiącu. Za spełnienie tych warunków otrzymujemy również darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Lokata Mobilna 3% oraz Konto Profit 2,5%


Jak już wspominaliśmy, biorąc udział w promocji mamy również możliwość założenia dodatkowych produktów oszczędnościowych. Jest to 3-miesięczna Lokata Mobilna do 10 000 zł z oprocentowaniem 2,75%, które można podnieść do 3% dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Opcja ta jest dostępna w aplikacji mobilnej banku. Drugi produkt to konto oszczędnościowe do 100 000 zł, oprocentowane na 2,5% w skali roku. Za jego otwarcie oraz prowadzenie nie zapłacimy ani grosza. Darmowy jest również pierwszy przelew w miesiącu, każdy następny to koszt 7,5 zł.

Załóż Konto 360° i odbierz 360 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.