2017/02/28

200 zł za przeniesie konta do Credit Agricole

Credit Agricole już od dłuższego czasu promuje się jako bank do którego klienci najchętniej przenoszą swoje konta. Nic dziwnego, w końcu to chyba jedyna instytucja, która rozdaje nagrody właśnie za przeniesienie konta, a nie za zwyczajne otwarcie rachunku. Tak jest i tym razem. Osoby, które zdecydują się na przeniesienie otrzymają bardzo łatwą premię w wysokości 200 zł.


Dla kogo promocja?


Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Według regulaminu taki status posiadają te osoby, które w okresie 1 roku przed datą otwarcia konta nie były posiadaczem konta indywidualnego lub jednym z posiadaczy konta wspólnego prowadzonego przez bank Credit Agricole w pakiecie innym niż pakiet depozytowy.

Jeśli spełniamy ten warunek to możemy już przystąpić do promocji. Wniosek można złożyć przez dedykowaną stronę promocji lub w oddziale banku. Opcja internetowa będzie jednak szybsza, ponieważ pracownik w oddziale nie będzie musiał wpisywać naszych danych do systemu. Podczas składania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgody na działania marketingowe banku oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Będziemy musieli również zamówić kartę debetową.

Aby umożliwić przeniesienie konta będziemy musieli dać pełnomocnictwo dla Credit Agricole, aby ten mógł zamknąć nasze stare konto w innym banku i otworzyć nowy rachunek u siebie. W pełnomocnictwie należy podać:
  • nazwę dotychczasowego banku
  • numer rachunku bankowego
  • dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku
  • nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez CA o zmianie rachunku bankowego przez klienta
Ważne: pełnomocnictwo należy złożyć osobiście w oddziale banku. Należy to zrobić w momencie zawierania umowy lub w ciągu 7 dni od podpisania umowy o konto w Credit Agricole.

Jak zdobyć 200 zł premii?


Od zdobycia 200 zł premii dzieli nas już tylko spełnienie jednego warunku. Mianowicie chodzi o zapewnienie comiesięcznych wpływów w wysokości min. 3 000 zł. Taka kwota powinna wpływać na nowo otwarty rachunek przez trzy kolejne miesiące od momentu założenia konta w Credit Agricole. Co ciekawe, wpływy nie muszą być naszym wynagrodzeniem. Równie dobrze możemy zrobić przelew z naszego rachunku w innym banku.

To w zasadzie tyle. Premię w wysokości 200 zł otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście musimy do tego czasu być posiadaczami konta oraz karty. Sama promocja trwa do 31 marca 2017 r.

Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Prześwietlenie oferty konta w Credit Agricole


Biorąc udział w promocji możemy otworzyć jeden z następujących rachunków: 1Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS i Konto PROSTOoszczędzające Premium.

Według naszej analizy, najlepszym kontem dla osób poniżej 27 roku życia będzie 1 Konto. Jest ono całkowicie darmowe. Za kartę również nic nie zapłacimy, jeśli wydamy nią 1 zł miesięcznie. Dodatkowym plusem są darmowe wypłaty z bankomatów CA, BZ WBK i Euronetu.

Jeśli chodzi o osoby, które przekroczyły już 27 rok życia, to dla nich najkorzystniejszą opcją będzie Konto PROSTOoszczędzające Plus. Kosztuje ono 9,90 zł miesięcznie. Opłaty można się jednak pozbyć zapewniając comiesięczny wpływ na konto w wysokości 1 500 zł (1000 zł w przypadku osób poniżej 30 roku życia). Karta debetowa również może być darmowa, o ile wydamy nią 500 zł miesięcznie, w innym wypadku jej koszt wyniesie 7,90 zł. Wypłaty z bankomatów w kraju są darmowe.

Przenieś konto do Credit Agricole i odbierz 200 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.