2017/03/07

ING Bank Śląski: 200 zł dla przedsiębiorców otwierających Konto Direct dla Firmy

ING Bank Śląski wygenerował kolejną promocję. Tym razem bardzo łatwe 200 zł będą mogli zdobyć nowi klienci firmowi. Wystarczy, że założą oni Konto Direct dla Firmy i wykonają przelew do ZUS. Proste? Sprawdźmy zatem szczegóły promocji.


Dla kogo 200 zł premii?


Promocja „200 zł za otwarcie Konta i przelew na ZUS” przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku, regulamin wyklucza również posiadaczy kont osobistych w ING Banku Śląskim. Według dokładnego zapisu w regulaminie, uczestnikami akcji mogą być klienci, którzy:

od dnia 1.12.2015 do dnia 12.02.2017 nie byli posiadaczami rachunków prowadzonych na podstawie „Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski S.A usług w ramach prowadzenia rachunków bankowych” tj. Konta z Lwem: Direct, Zysk, Zysk +, Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim

Aby wziąć udział w promocji do 15 kwietnia 2017 r. będziemy musieli wysłać wniosek o konto z dedykowanej strony promocji. Jest to ważne, ponieważ wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziały w promocji. Konieczne będzie również zawnioskowanie o kartę debetową oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Uwaga: po podpisaniu umowy zostanie do nas wysłana wiadomość w bankowości internetowej zapraszająca do promocji. Należy ją odczytać i do 15 czerwca 2017 r. zapisać się do oferty. W przeciwnym wypadku premii niestety nie będzie.

Premię w wysokości 200 zł otrzymamy za spełnienie jednego prostego warunku, jakim jest opłacenie składki ZUS z nowo – otwartego konta do dnia 15 czerwca 2017 r. Musimy oczywiście do tego czasu posiadać owe konto wraz z kartą debetową. Nagroda zostanie wypłacona do 30 czerwca bieżącego roku. Pamiętajmy, że premia zalicza się do przychodu naszej działalności gospodarczej i musimy sami odprowadzić od niej podatek.
 
Więcej szczegółów w regulaminie.

Prześwietlenie oferty Konta Direct dla Firmy


Konto Direct dla Firmy może być rachunkiem bezpłatnym. Jeśli jednak nie spełnimy jednego z trzech warunków: przelew do US, przelew do ZUS lub zapewnienie wpływu w wysokości 2000 zł, to opłata miesięczna wyniesie 9 zł. Warto jednak spełniać warunki, ponieważ otrzymujemy wtedy darmowe przelewy internetowe, które w innym przypadku kosztują 0,9 zł. Przelewy do ZUS/US zawsze są bezpłatne. Jeśli chodzi o kartę płatniczą, to ona również może być darmowa, jeśli tylko wydamy nią 300 zł miesięcznie. Inaczej koszt karty wynosi 7 zł. Konto Direct dla Firmy zapewnia darmowe wypłaty z urządzeń ING. W przypadku innych bankomatów, darmowa jest tylko pierwsza wypłata w miesiącu, koszt każdej kolejnej wynosi 2,5 zł.

Załóż Konto Direct dla Firmy i odbierz 200 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.