2016/08/04

III edycja promocji “Zyskuj z eKontem” mBanku i możliwość otrzymania nawet 500 zł!To już III edycja promocji, w której mBank proponuje wypłatę środków w wysokości 500 zł dla nowych klientów za otwarcie konta oraz dokonanie odpowiedniej liczby płatności. Warunki promocji są praktycznie identyczne jak w poprzednich edycjach oraz nie wymagają dużego nakładu pracy. Bonus dla nowych klientów

Jeżeli nigdy nie korzystaliśmy z usług mBanku oraz nie posiadam w nim żadnego konta, możemy rozpocząć naszą podróż po dodatkowe pieniądze. Taka możliwość dotyczy również, które posiały w banku kartę kredytową lub konto firmowe  - one również mogą spróbować ubiegać się o nagrodę.

„Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną ,  który przed dniem  złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz  indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie  jest  stroną  umowy  z  Bankiem,  na  mocy  której  Bank  prowadzi  na  jego  rzecz  indywidualny  lub  wspólny  rachunek  oszczędnościowo - rozliczeniowy.”

Jak zacząć?

Pierwszą zasadą promocji jest otworzenie eKonta z taryfą standard oraz kartą debetową, a także na samym wstępie zaakceptowanie regulaminu promocji mOkazje. Możemy to zrobić na pomocą odpowiedniej strony mBanku. Mamy na to czas do 17.08.2016 roku.  

Już po aktywacji konta za pomocą aplikacji mobilnej otrzymamy pierwszy bonus w wysokości 10 zł. Pamiętajmy, aby dokonać tego w odpowiednim czasie, czyli w przeciągu 24 godzin od otwarcia rachunku. Pieniądze zostaną nam wypłacone w ciągu 20 dni roboczych. 

Kolejne środki, w postaci 250 zł możemy uzyskać dzięki płatności kartą lub BLIKiem. Dzięki opcji moneyback, bank przez kolejne 5 miesięcy będzie nam wypłacał 2% wartości zakupów, za które zapłaciliśmy za pomocą karty kredytowej oraz 4% zakupów wykonanych BLIKiem. Pierwsza wypłata możliwa będzie od drugiego miesiąca po zawarciu umowy, a minimalna wartość transakcji, którą musimy wykonać, wynosi minimum 250 zł miesięcznie. Aby otrzymać zwrot za płatności, co miesiąc musimy co najmniej raz zalogować się w systemie mobilnym. 

Premia nie przekroczy miesięcznie 50 zł, więc w ciągu 5 miesięcy otrzymamy 250 zł.

Dodatkowo jesteśmy zobowiązani uzyskać minimum jeden wpływ na kwotę nie niższą niż 1000 zł, który nie będzie pochodził z naszego rachunku. Tzn. musimy zorganizować pieniądze z innego źródła niż nasze konto. 

„Darmowe” 240 zł

Co zrobić, aby otrzymać ostatnią premię? Wystarczy wywiązać się z poprzednich warunków. Oznacza to, że jeżeli założymy oraz aktywujemy konto, a także otrzymywaliśmy przez ostatnie 5 miesięcy zwroty za pomocą moneyback, przydzielone zostanie nam dodatkowe 240 zł.  Otrzymamy je na nasze konto miesiąc po spełnieniu wszystkich powyższych wymogów.

Więcej informacji znajduje się na stronie mBank.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.