2016/08/02

Zgarnij aż 200 zł za otwarcie konta 360° w Banku Millennium


To już kolejna promocja, za pomocą której możemy zgarnąć sporą gotówkę. Dzięki współpracy portalu Bankier oraz Banku Millennium, mamy możliwość otrzymania 200 zł za otwarcie nowego rachunku – bezkonkurencyjnego Konta 360° lub jego wersji dla studentów.


Warunki uczestnictwa

Chcąc wziąć udział w promocji, musimy spełniać praktycznie takie same warunki jak w poprzedniej edycji. Dlatego jest to okazja dla osób, którzy nie zdążyły z uczestnictwem. Głównym wymogiem, (który często się powtarza w tego typu okazjach) jest posiadanie statusu nowego klienta. W tym przypadku oznacza to, że od 1.04.2015 nie posiadaliśmy żadnego rachunku w tym banku. Pamiętajmy, że dyskwalifikuje to również pełnomocników, współposiadaczy itd.

Dodatkowo bank wyklucza z promocji osoby, które wnioskowały o otwarcie konta przed samym jej rozpoczęciem.

„Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w punkcie II Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek Produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.”

W promocji mogą wziąć udział natomiast osoby, które korzystały z innych produktów banku np. kart kredytowych.  

Spełniliśmy warunki, co dalej?
 
Ważną datą jest 14.08.2016 - to właśnie do tego dnia zobowiązani jesteśmy zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji. Kolejnym krokiem jest aktywacja konta oraz, po otrzymaniu odpowiedniego linku, złożenie wniosku o Konto 360° lub Konto 360° Student. 

Istotne jest, abyśmy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. To właśnie dzięki niej stajemy się aktywnym uczestnikiem promocji. W późniejszym okresie możemy zgodę odwołać.

Proces otwierania konta musi zostać zakończony do 21.08.2016.

Jak otrzymać 100 zł w gotówce oraz 100 zł do wydania na stronie Fly.pl?

Chcąc otrzymać premię, istotne jest wywiązanie się z odpowiedniej liczby i kwoty transakcji w określonym terminie. Ważny jest dla nas wrzesień, październik oraz listopad. W przypadku Konta 360° należy w tych miesiącach wpłacić na rachunek kwotę w wysokości 1000 zł oraz wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w każdym z nich.

Jeżeli chodzi o Konto 360° Student, które dostępne jest dla osób do 26 roku życia (nie tylko dla studentów!), wymagane jest w tych miesiącach dokonanie tylko jednej transakcji kartą lub BLIKiem.

Wypłata nagrody

Jeżeli rachunek nie zostanie zamknięty do 12.12.2016 oraz spełnimy wyżej wymienione wymagania, do 30.12.2016 zostanie nam wypłacona nagroda. Pamiętajmy, aby w tych dniach sprawdzać pocztę mailową ze względu na istotną wiadomość. W niej otrzymamy odpowiednio wygenerowany link, który przekieruje nas na stronę, gdzie musimy uzupełnić dane niezbędne do wypłaty bonusu np. numer konta bankowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.