2016/08/19

V edycja programu poleceń „Mam PKO”– do wygrania 100 zł w banku PKO BPRuszyła najnowsza edycja programu w banku PKO BP, która polega na polecaniu konta innym osobom. Dzięki aktywnej promocji możemy zyskać 50 zł za polecenie oraz 100 zł dla każdego klienta, który dzięki temu otworzy nowe konto osobiste.
Kto może otrzymać 100zł?

Taka wygrana będzie przyznana nowym klientom, którzy otworzyli konto w banku. Definicja takiej osoby została precyzyjnie określona w regulaminie:

„Nowy Klient – osoba fizyczna […] która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto lub Nowy pakiet PKO Banku Polskiego z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont lub pakietów wymienionych w Rozdziale 1, §2 ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont lub pakietów złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont lub pakietów”.


Oznacza to, że posiadanie jakikolwiek rodzaju konta w tym banku w ciągu ostatnich 3 lat uniemożliwia nam otrzymanie nagrody w wysokości 100 zł. Jeżeli natomiast spełnimy ten warunek i nie posiadaliśmy takiego konta, wymagane będzie posiadanie odpowiedniego kodu polecającego.


Jak uzyskać kod polecający i utworzyć konto?


Sprawa jest bardzo prosta, wystarczy poprosić znajomego, który posiada kont w PKO BP, aby nam go przekazał. Znajomy, chcąc odpowiednio wygenerować kod, musi zarejestrować się na stronie promocji oraz zaznaczyć, że jest osobą polecającą. Następnie naszym zadaniem będzie złożenie wniosku o konto w tym banku, poprzez odpowiednią stronę promocji. W razie problemu z uzyskaniem takiego kodu wystarczy do nas napisać na kontakt@oszczednoscionline.pl, a my odeślemy  odpowiedni szyfr.


Co dalej?


Umowa musi zostać podpisana do 7.11.2016r. Po utworzeniu konta, zobowiązani jesteśmy wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową, której kwota wynosi co najmniej 200 zł. Dodatkowo musimy wykonać jedną transakcję IKO na kwotę minimum 10 zł. Transakcje nie mogą zostać wykonane przez internet – musimy osobiście udać się do punktu sprzedawcy.


Kiedy otrzymam pieniądze?

Nagrody możemy spodziewać się najpóźniej w ciągu 75 dni od zakończenia etapu. Oznacza to, że termin zależy od etapu, w którym braliśmy udział – kolejne kończą się 8.09, 8.10, 7.11. 
Istotną kwestią jest możliwość otrzymania dodatkowej nagrody za aktywne polecanie. Najbardziej skuteczny polecający otrzyma 1000 zł, drugie miejsce to 600 zł, a trzecie wynosi 300 zł. Dlatego warto się wykazać w promocji. 

Więcej informacji znajduje się na stronie mam.pkobp.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.