2016/07/08

Money Mania - 100 zł premii i 3% odsetek w Idea Bank


Money Mania rusza z kolejnymi możliwościami. Cykl, który został zorganizowany przez money.pl, przyjmuje w swoje szeregi Idea Bank. Tym razem możemy otrzymać bonus pieniężny w wysokości 100 zł, za użytkowanie najbardziej zyskownego konta oszczędnościowego na rynku -  Konta Zośka. Posiada ono bardzo zachęcające oprocentowanie – aż 3% w skali roku.Kto może wziąć udział?

Promocja skierowana jest do nowych klientów. Bank w bardzo precyzyjny oraz wymagający sposób określił wymogi. Chcąc zgarnąć dodatkowe pieniądze, nie możemy znajdować się w bazie klientów Idea Banku. Oznacza to, że nigdy nie mogliśmy mieć styczności z tą instytucją oraz nie złożyliśmy tam wniosku o jakikolwiek produkt lub usługę.

Jest to wyjątkowo trudne do spełnienia, ze względu na popularność Idea Banku oraz posiadanie bezkonkurencyjnej „Lokaty Happy” oprocentowanej na 4% w skali roku oraz kapitalizacją co 3 miesiące.

Bank wyznaczył limity odnośnie liczby założonych rachunków. Górna granica wynosi 500 i w momencie jej przekroczenia, Idea Bank prawdopodobnie zakończy akcję promocyjną.

Prosto po nagrodę – co należy zrobić?

Nowy klient powinien zarejestrować się na stronie Idea Banku w terminie od 4 do 24 lipca. W tym momencie zobowiązani jesteśmy podać dane kontaktowe, a także niezbędny do kontaktu adres e-mail. Dodatkowo istotne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych – tylko w ten sposób będziemy mogli korzystać z oferty.
Dzięki tym działaniom, na naszą skrzynkę otrzymamy wiadomość, która przekieruje nas do odpowiedniego wniosku - takzałożymy Konto Zośka Pro.

Następnie mamy 21 dni na podpisanie umowy z bankiem – nie możemy jednak przekroczyć dnia 14 sierpnia.

Kolejno, wymagane jest od nas zasilenie konta na kwotę w wysokości minimum 1000 zł oraz wypełnienie danych na stronie promocji. Bez tego nie otrzymamy premii. 20 sierpnia otrzymamy informację na temat wyników konkursu. Jeżeli bonus zostanie nam przydzielony, otrzymamy go na konto do 31 sierpnia.

Na co zwrócić uwagę?

Konto Zośka jest połączone z Kontem Idealnym. Oba konta są darmowe oraz nie ponosimy żadnych opłat z tytułu ich użytkowania. Pamiętajmy jednak, że w rachunku oszczędnościowym mamy ograniczoną liczbę wypłat. Oznacza to, że pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny – za kolejne poniesiemy koszty.

Chcąc uzyskać maksymalny zysk – w wysokości 3% w skali roku, musimy zadbać o odpowiednie saldo na Koncie Idealnym. Powinniśmy posiadać na nim minimum 10% wartości, jaką posiadamy na koncie oszczędnościowym Zośka Pro. Jeżeli nie spełnimy tego warunku, nasze oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym zostanie pomniejszone do 1% w skali roku.

Załóż konto oszczędnościowe Zośka Pro o otrzymaj 100 zł bonusu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.