2016/07/06

II edycja promocji i aż 4% na Koncie Godnym Polecenia


Ponownie rusza promocja z „Kontem Godnym Polecenia” w  Banku Zachodnim WBK. Jest to duplikat poprzedniej edycji, która zakończyła się 30.06. Oznacza to, że po raz kolejny możemy wziąć udział w promocji – dotyczy to również osób, które z niej korzystały w poprzedniej edycji.Konto dla każdego

Chcąc wziąć udział w promocji, nie musimy spełniać żadnych specjalnych warunków. Bank nie wymaga od nas posiadania statusu nowego klienta. Jedynym wymogiem jest założenia kona za pomocą kuriera

Wynika z tego, że chcąc korzystać z benefitów, pierwszym naszym krokiem będzie założenie wniosku internetowego, a następnym podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera. Mamy na to czas od 1.07 do 31.08.2016 roku.

Właśnie takie założenie  konta pozwala nam na mnożenie naszych pieniędzy na koncie oraz korzystanie z oprocentowania 4% dla kwoty do 4000 zł do 30.06.2017 roku. Przekraczając tę kwotę, zgadzamy się na oprocentowanie w wysokości 1% w skali roku dla środków powyżej 4000 zł.
 
Ograniczenia

Osoby korzystające z promocji nie mogą otworzyć więcej niż trzy Konta na 4% w czasie jej trwania. Jeżeli przekroczymy tę liczbę, pozostałe nie zostaną objęte promocją.
Dodajmy, że założone konta zliczamy jedynie od momentu trwania drugiej edycji. Konta z pierwszej nie podlegają temu warunkowi i stanowią oddzielną kwestię.

Dodatkowe korzyści

Promocja nie tylko obejmuje korzystne oprocentowanie w wysokości 4%, ale również pozwala na bezpłatne korzystanie z karty MasterCard Omni (do końca trwania promocji) lub Payback Omni (do końca lipca). Oznacza to, że zwolnieni jesteśmy z jakichkolwiek dodatkowych należności - karta będzie darmowa oraz nie wymaga żadnych miesięcznych opłat. 

Chcąc skorzystać z tej możliwości, na wstępie należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Banku Zachodniego WBK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.