2016/07/18

Darmowa karta oraz voucher o wartości 400 zł od Citibank!Ruszyła najnowsza promocja od Citibank. Możemy w niej zgarnąć bon na 400 zł do wydania w sklepie internetowym morele.net. Warunkiem otrzymania nagrody jest spełnienie kilku prostych kroków oraz minimalne korzystanie z zupełnie darmowej karty Simplicity.
Kto może wygrać?

Jak to zazwyczaj bywa, chcąc wziąć udział w promocji, musimy być nowym klientem banku. Oznacza to, że od 1.01.2014 roku nie posiadaliśmy żadnej głównej karty kredytowej z Citibank.

Nowością w warunkach, są wytyczne odnośnie wieku oraz wynagrodzenia. Korzystając z promocji, należy mieć minimum 21 lat oraz posiadać dochód netto w wysokości wyższej niż 1200 zł netto. Bank wymaga również posiadania co najmniej 3 miesięcznego okresu zatrudnienia w obecnej firmie. Dla firm wymagane jest minimum 25 lat oraz prowadzenie działalności gospodarczej przez okres powyżej 2 lat

Co dalej?

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe kryteria, możemy przejść do następnego kroku – złóżmy wniosek o kartę. W tym momencie bank sprawdzi naszą wiarygodność kredytową oraz wyśle do was kuriera w celi podpisania umowy. Możliwe jest, że zostaniemy poproszenia o potwierdzenie wiarygodności odpowiednią dokumentacją - np. wyciągiem z konta czy PITem.  

Kolejnym naszym ruchem będzie spełnienie transakcyjnych warunków banku.
Oferta jest szczególnie korzystna ze względu na mało rozbudowane kryteria. Praktycznie nie musimy spełniać żadnych specjalnych wymagań. Jedynym jest zalogowanie się przynajmniej raz w serwisie za pomocą Citibank Online lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Musimy tego dokonać w ciągu miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy – odpowiednią datę znajdziemy na umowie.

Kiedy otrzymam voucher i czy są jakieś haczyki?

Voucher otrzymamy drogą elektroniczną, poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej. Nastąpi to w drugim tygodniu miesiąca kolejnego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.
Łatwiej rzecz ujmując: jeżeli konto założymy w czerwcu, w lipcu mamy za zadanie zalogować się do bankowości, a w drugim tygodniu sierpnia możemy oczekiwać vouchera. 

Warto zwrócić uwagę na mały niuans w umowie. W momencie podpisania umowy zgadzamy się na obowiązek dokonywania minimum jednej transakcji kartą miesięcznie przez okres 12 miesięcy. Limity transakcji nie są ustalone, może to być nawet płatność za gumę do żucia lub bułki.
Istotne jest, aby o tym pamiętać! Jeżeli nie wykonamy tej czynności, zgodnie z warunkami ustalonymi przez bank, będziemy musieli zapłacić karę w wysokości 200zł. 

Warto skorzystać z oferty. W ostateczności, mimo potencjalnej kary za niekorzystanie z karty, i tak oznacza to dla nas zysk – wartość vouchera wynosi w końcu aż 400 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.