2016/06/28

Promocja mBank „Zyskuj z eKontem” – bonus w wysokości 500 zł

Ruszyła kolejna edycja promocji „Zyskuj z eKontem”, której inicjatorem jest mBank. Tym razem spełniając pewne wymagania, mamy możliwość otrzymania aż 500 zł. Aby otrzymać premię, należy aktywnie korzystać z konta oraz cyklicznie dokonywać wpłat na konto.

Do kogo skierowany jest konkurs?
Wzięcie udziału w konkursie powiązane jest z posiadaniem statusu nowego klienta. Nastąpiła zmiana w rozumowaniu tego wyrażenia. Bank wymaga, aby osoba biorąca udział w promocji nigdy nie posiadała konta w mBanku. Dotyczy to również klientów posiadających konta walutowe lub firmowe.

Regulamin tak określa osobę, która może wziąć udział w promocji:

„klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy”

Zakładanie konta

Będąc nowym klientem, musimy założyć eKonto od 1 czerwca 2016 r. do 1 sierpnia 2016 r. Powiązane jest to ze złożeniem wniosku o rachunek eKonto z kartą debetową. Mamy do wyboru 2 rodzaje kont: eKonto Standard oraz eKonto z Plus.

Wniosek składamy internetowo, wchodząc na tę stronę oraz akceptując regulamin “mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku“. Kolejnym etapem jest potwierdzenie naszej wiarygodności – możemy tego dokonać z wykorzystaniem przelewu z konta w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub udając się do oddziału banku.

W jaki sposób otrzymać premię?

Posiadając otwarty rachunek, musimy wybrać, który rodzaj premii jest dla nas najkorzystniejszy (w sumie wyniosą nawet 500 zł). Pierwszy bonus, w wysokości 10 zł, możemy otrzymać dzięki zainstalowaniu oraz aktywowaniu konta, wykorzystując aplikację mobilna mBanku. Na ten proces mamy 24h. Pieniądze otrzymamy po minięciu 20 dni od momentu aktywacji.

Dzięki możliwości zwrotu środków za dokonane transakcje bezgotówkowe, możemy otrzymać aż 250 zł. mBank zobligował się do zwrotu w każdym miesiącu 2% kwoty transakcji wykonanych kartą oraz 4% wartości transakcji BLIK. Najwyższą możliwą opcją jest zwrot 50 zł w miesiącu (przez kolejne 5 miesięcy kalendarzowych).

Chcąc otrzymać premię musimy w danym miesiącu rozliczyć transakcje na min. 250 zł, wykorzystując w tym celu kartę płatniczą. Dodatkowo jesteśmy zobowiązani wykonać jednorazowo wpływ na rachunek minimalnej kwoty w wysokości 1 000zł. Ostatnim wymogiem jest co najmniej jedno logowanie do aplikacji mobilnej.

Wykonując podane wyżej kroki, możemy zmierzać w stronę kolejnego bonusu w wysokości 240 zł. Aby otrzymać taką sumę wpływów, należy spełniać wszystkie podane warunki co miesiąc.

Regulaminie otwierania oraz prowadzenia kont osobistych w mBanku dostępny jest na stronie www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/kontaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.