2017/06/27

Bank Millennium: 2,5% na koncie oszczędnościowym Profit

Bank Millennium wystartował z promocją konta oszczędnościowego Profit. Lokując nowe środki na depozycie możemy teraz zyskać całkiem wysokie oprocentowanie, bo aż 2,5% w skali roku, które będzie obowiązywać przez okres 92 dni.Na samym początku warto podkreślić, że podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit dotyczy tylko nowych środków w banku Millennium. W przypadku tej oferty dniem badania salda był 24 czerwca 2017 r. Jeśli więc posiadaliśmy w tym dniu jakieś pieniądze na koncie, to nie zostaną one uwzględnione w promocji. Podwyższonym oprocentowaniem zostaną objęte tylko nadwyżki nad saldo.

Na skorzystanie z promocji mamy czas do 26 sierpnia 2017 r. Osoby, które nie posiadają jeszcze konta oszczędnościowego Profit, mogą wysłać wniosek z dedykowanej strony promocji. Po zdeponowaniu nowych środków na koncie, zostaną wyliczone nasze indywidualne 92 dni podwyższonego oprocentowania. Środki można przelać w dowolnym dniu trwania promocji, ważne tylko, aby wyrobić się przed terminem zakończenia oferty.

Oprocentowanie na poziomie 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym Profit obowiązuje do 100 000 zł przez okres 92 dni. Powyżej wskazanego limitu, oprocentowanie spada do 1,7%. Jeśli chodzi o standardową wysokość oprocentowania to mieści się ono w granicach od 0,6% do 1,1%. Dodatkowym atutem depozytu jest możliwość wyciągnięcia środków z konta jeden raz w miesiącu bez żadnych opłat. Zaznaczamy również, że do skorzystania z promocji wymagane jest posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku Millennium. Po więcej szczegółów zapraszay do regulaminu promocji.

Załóż konto oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 2,5% w skali roku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.