2017/06/28

T-Mobile Usługi Bankowe: konto oszczędnościowe 3% do 50 000 zł + do 300 zł rocznie moneybacku

Wystartowała świetna promocja w T-Mobile Usługi Bankowe, dzięki której będzie można zgarnąć podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Bank oferuje aż 3% w skali roku na depozycie do 50 000 zł. Dodatkowo cały czas trwa akcja, która oferuje 5% zwrotu za comiesięczne zakupy opłacone bezgotówkowo.


Dla kogo konto oszczędnościowe 3%?


Z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym będą mogli skorzystać tylko nowi klienci banku. Według regulaminu są to osoby, które od 1 kwietnia 2017 r. do 18 czerwca 2017 r. nie posiadały umowy o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe. Dodatkowym warunkiem udziału w promocji jest otworzenie rachunku osobistego, dlatego przed otworzeniem konta oszczędnościowego, będziemy musieli najpierw złożyć wniosek o rachunek Freemium lub rachunek Premium. Zarówno na założenie konta osobistego, jak i oszczędnościowego mamy czas do 31 sierpnia 2017 r.

Umowę o konto będzie można zawrzeć za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku lub za pośrednictwem kuriera. Po otworzeniu rachunku oszczędnościowego, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 92 dni.

Konto oszczędnościowe 2% dla obecnych klientów


T-Mobile nie zapomina o obecnych klientach i dla nich również ma przygotowaną ofertę z podwyższonym oprocentowaniem. W zamian za zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia, stypendium, emerytury bądź renty, będą oni mogli otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% w skali roku do 50 000 zł. Oprocentowanie jest nieco niższe, niż w przypadku nowych klientów, ale nadal całkiem zachęcające (zwłaszcza w porównaniu ze standardowymi ofertami na rynku). Dla obecnych klientów promocja trwa do końca bieżącego roku.

Do 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe


Zakładając konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe łapiemy się na jeszcze jedną promocję, w której do zdobycia jest aż 5% zwrotu za płatności bezgotówkowe. Wybierając konto Freemium, będziemy mogli zgarnąć maksymalnie 15 zł miesięcznie, co daje wydatki na poziomie 300 zł. Należy jednak zaznaczyć, że zwrot zostanie naliczony dopiero po wydaniu 200 zł. Oznacza to, że uzyskana premia będzie się mieścić w granicach od 10 zł do 15 zł.

Nieco inaczej jest w przypadku konta Premium. Tutaj maksymalny zwrot miesięczny może wynieść 25 zł. Aby jednak został naliczony będziemy musieli wykonać transakcje na kwotę min. 500 zł. Ta opcja zdecydowanie lepiej sprawdzi się w przypadku osób, które mają dużo wydatków i zdecydowanie częściej operują kartami, niż gotówką.

Regulamin promocji zaznacza, że pewne transakcje są wykluczone z promocji i nie otrzymamy za nie zwrotu. Chodzi tutaj o transakcje z kodami MMC:
7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
4111, określający m.in. usługi transportowe,
6012, określający instytucje finansowe,
6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.
Promocja moneybacku obowiązuje przez 6 pierwszych miesięcy od otwarcia konta. Aby otrzymywać zwrot dłużej, będziemy musieli spełnić pewien warunek. Chodzi tu o posiadanie dowolnego produktu kredytowego. Może to być pożyczka, kredyt albo po prostu karta kredytowa. Co ciekawe transakcje wykonywane kartą kredytową, również liczą się do zwrotu.

Na koniec ważna informacja. Aby otrzymać zwrot konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych oraz weryfikację zobowiązań w:
  • instytucjach utworzonych na podstawie art. 105 ust.4 ustawy – Prawo bankowe, w szczególności w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej, o ujawnienie informacji gospodarczych dotyczących moich zobowiązań,
  • bezpośrednio w biurach informacji gospodarczej,
  • Systemie Bankowy Rejestr, którego Administratorem Danych jest Związek Banków Polskich.
Zgodę na weryfikację można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi Bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.

Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?


W promocji możemy założyć jeden z rachunków: konto Freemium lub konto Premium. Wybierając pierwszą opcję, możemy liczyć na brak opłat za prowadzenie rachunku. Korzystanie z karty debetowej również może być darmowe, jeśli tylko wydamy nią 200 zł miesięcznie. Warunek ten pokrywa się z warunkami otrzymania premii, więc nie powinno być problemu z jego spełnieniem. Jeśli nie uda nam się wykonać transakcji na określoną kwotę, to karta będzie nas kosztować 6 zł miesięcznie. Za darmo będziemy mogli również skorzystać z trzech wypłat z bankomatów w miesiącu. Każda kolejna to koszt 6 zł.

Druga z opcji, czyli konto Premium kosztuje 18,9 zł miesięcznie, jednak po wydaniu 500 zł miesięcznie automatycznie zostajemy zwolnieni z opłat. Karta debetowa oraz wypłaty z bankomatów są darmowe.

Otwórz konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe i zyskaj 3% na koncie oszczędnościowym!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.