2017/05/09

50 zł do wykorzystania na empik.com za założenie konta dla dziecka w PKO BP

PKO BP wystartował z promocją, w której promuje dwa rachunki: Konto Dziecka oraz Konto Pierwsze. Za założenie jednego z nich swojemu dziecku, rodzic będzie mógł zdobyć nagrodę w postaci vouchera o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com.


Dla kogo promocja?


Według regulaminu uczestnikiem promocji może być rodzic wraz z niepełnoletnim dzieckiem, które nigdy wcześniej nie posiadało żadnego konta w PKO BP. Rodzic musi być osobą, która posiada konto w PKO BP z aktywnym dostępem do bankowości elektronicznej iPKO oraz wyraziła zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.

W zależności od tego w jakim wieku jest nasza pociecha możemy założyć jedno z kont: PKO Konto Dziecka dla dzieci poniżej 13 roku życia lub PKO Konto Pierwsze dla dzieci pomiędzy 13-18 rokiem życia. W drugim przypadku, to dziecko podpisuje umowę, a rodzic tylko wyraża na to zgodę. Konta można założyć z dedykowanej strony promocji lub w oddziale banku.

Jak zgarnąć nagrodę?


Jeśli już założymy jedno z kont i wyrazimy zgody marketingowe, to od nagrody będzie nas dzielił już tylko jeden krok. W przypadku oferty z Kontem Dziecka, będziemy musieli przelać na rachunek 50 zł do 9 czerwca 2017 r. Natomiast jeśli założyliśmy dziecku Konto Pierwsze, to będzie ono musiało dokonać jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKiem w tym samym terminie.

Nagroda w postaci vouchera o wartości 50 zł do wykorzystania w empik.com będzie wysyłana w dwóch turach. Jeśli wszystkie warunki spełnimy do 19 maja 2017 r., to bon trafi do nas do 30 maja 2017 r. Natomiast jeśli spełnienie warunków zajmie nam więcej czasu, to wtedy bon otrzymamy dopiero 23 czerwca 2017 r. Vouchery ważne są do 25 maja 2018 r.

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.