2017/05/10

T-Mobile Usługi Bankowe: 250 zł do wykorzystania na fru.pl i 5% zwrotu od transakcji zagranicznych za wyrobienie karty MasterCard Travel

T-Mobile Usługi Bankowe wystartował z nowymi promocjami. Tym razem, chce zachęcić klientów do wyrobienia nowej karty MasterCard Travel. Akcja powinna zachęcić przede wszystkim te osoby, które lubią podróżować, ponieważ do zgarnięcia jest 250 zł do wykorzystania w serwisie fru.pl oraz 5% zwrotu od transakcji wykonanych za granicą.


Przystąpienie do promocji


Warunki przystąpienia do promocji są dosyć proste. Wystarczy być klientem, który nigdy wcześniej nie posiadał karty MasterCard Travel. Karta jest nowym produktem, więc ze spełnieniem warunku nie powinno być żadnego problemu. Czytając regulamin można początkowo pomyśleć, że udział w akcji będą mogły wziąć tylko te osoby, które nigdy wcześniej nie posiadały jakiejkolwiek karty w T-Mobile Usługi Bankowe, jednak po znalezieniu definicji „Karty” wiadomo, że chodzi tutaj o konkretną kartę, czyli MasterCard Travel.

Wniosek o kartę możemy złożyć z dedykowanej strony promocji. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant w celu przeprowadzenia przez dalszy proces. Należy wtedy zaznaczyć, że chcemy skorzystać z tej konkretnej promocji.

250 zł do wykorzystania na fru.pl


Aby zdobyć 250 zł do wykorzystania na fru.pl, będziemy musieli wykonać jakieś większe zakupy. Konkretnie bank wymaga od nas wykonania jednej transakcji na kwotę min. 300 zł w miesiącu następującym po miesiącu uruchomienia (aktywacji) karty. Warto tutaj zaznaczyć, że nie wszystkie transakcje będą wliczane do wymaganych wydatków. Chodzi o transakcje z kodami MCC, czyli:

7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
4111, określający m.in. usługi transportowe,
6012, określający instytucje finansowe,
6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Po spełnieniu warunku nagroda zostanie przekazana za pośrednictwem wiadomości SMS w terminie do końca okresu rozliczeniowego karty następującego po okresie dokonania transakcji. Otrzymaną zniżkę będzie można wykorzystać na fru.pl/city-break na podróż dla dwóch osób. Promocja trwa do 30 maja 2017 r. Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie.

5% zwrotu od transakcji zagranicznych


Warunki przystąpienia do promocji oferującej 5% zwrotu od transakcji zagranicznych są takie same jak poprzednio – nie można posiadać karty MasterCard World. Aby zdobyć zwrot, trzeba będzie wykonać transakcje przynajmniej na kwotę 50 zł. Maksymalny miesięczny zwrot jaki można zdobyć wynosi 100 zł, jednak przez cały rok nie można zdobyć więcej niż 560 zł. Promocja trwa do 30 kwietnia 2018 r.

Tak jak w pierwszej promocji, tak i w tej wykluczone są transakcje z kodami MCC. Oznacza to, że nie otrzymamy za nie zwrotu.

Czy można skorzystać z obu promocji? Tutaj pojawia się mała niespójność. Bank przedstawia promocje jako rozłączne, a w regulaminie istnieje zapis, że promocja nie łączy się z innymi promocjami. Najprawdopodobniej jednak chodzi tutaj o promocje standardowe, więc nie powinno być problemu z połączeniem tych dotyczących karty MasterCard Travel. Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu promocji.

Karta MasterCard Travel


Wydanie oraz pierwszy rok korzystania z karty MasterCard Travel jest całkowicie darmowy. Wznowienie karty po roku użytkowania, również może być darmowe, ale tylko po wydaniu 15 000 zł w ciągu roku. Po wydaniu 7 500 zł będziemy już musieli zapłacić 35 zł, a jeśli jeszcze mniej to 70 zł. Jeśli karta nie będzie nam jednak potrzebna, to równie dobrze możemy z niej zrezygnować i nie ponosić żadnych opłat.

Wyrób kartę MasterCard Travel i czerp jak najwięcej korzyści!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.