2017/04/18

Dwa bilety do kina Helios za założenie Nest Konta. Dodatkowo możliwość założenia lokaty 4% i konta oszczędnościowego 7%

Nest Bank po raz kolejny promuje swoje flagowe konto osobiste. Tym razem osoby, które założą Nest Konto będą mogły zdobyć dwa bilety do kina Helios o łącznej wartości 50 zł. Dodatkowo nowi klienci cały czas mają szanse założyć Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% oraz konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z oprocentowaniem 7% w skali roku.


Dla kogo promocja?


Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Nest Banku. Według regulaminu będą mogły z niej skorzystać tylko te osoby, które na dzień złożenia wniosku nie posiadały i nie posiadają samodzielnie lub wspólnie z inną osobą rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi), jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania.

Jeśli warunek jest spełniony to wystarczy już tylko zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i złożyć wniosek o Nest Konto do 28 kwietnia 2017 r. Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Jak zgarnąć bilety?


Po podpisaniu umowy o konto trzeba będzie spełnić jeszcze jeden warunek, jakim jest wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę min. 150 zł w ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku.

To by było na tyle. Dwa bilety do kina Helios zostaną dostarczone do 18 lipca 207 r. na podany podczas rejestracji adres e-mail. Wejściówki będą ważne przez 6 miesięcy od daty wysłania.

Na koniec warto zaznaczyć, że pula nagród w promocji jest ograniczona. Organizator przewidział dla uczestników 500 podwójnych biletów z zaznaczeniem, że pula może wzrosnąć do 700 sztuk. Warto więc się spieszyć, ponieważ pomimo tego, że nagród jest całkiem sporo, to promocje Nest Banku są na tyle popularne, że na ogół kończą się przed czasem.

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu promocji.

Prześwietlenie oferty Nest Konta


Nest Konto znajduje się aktualnie w czołówce najlepszych rachunków osobistych na rynku bankowości. Decydując się na nie możemy mieć pewność nie zapłacimy ani grosza za otwarcie oraz prowadzenie. Darmowe jest również wyrobienie oraz korzystanie z kart debetowej, a także korzystanie z bankomatów. Jedyna opłata jaką możemy ponieść to opłata za wyrobienie kolejnej karty (np. do konta walutowego) – 25 zł.

Przypominamy również o świetnej ofercie oszczędnościowej Nest Banku. Nowi klienci oprócz świetnych warunków na koncie osobistym mogą również zyskać Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do 10 000 zł (należy ją otworzyć do 30 dni od otwarcia konta) oraz konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z oprocentowaniem 7% w skali roku.

Załóż Nest Konto i odbierz bilety do kina Helios!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.