2017/04/09

200 zł do H&M i Sphinx lub 23 000 punktów Payback za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Citibank nie przestaje zachęcać nowych klientów do skorzystania ze swoich usług. Tym razem za wyrobienie karty kredytowej będzie można zgarnąć bon o wartości 200 zł do sieci sklepów H&M lub do restauracji Sphinx. Poza bonami będzie można także zgarnąć 23 000 punktów Payback, których realna wartość wynosi 230 zł.


Bon o wartości 200 zł do H&M


Aby przystąpić do promocji w której do zdobycia jest bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów H&M konieczne jest posiadanie statusu nowego klienta. W tym przypadku będą to osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015 r. Jeśli spełniamy ten warunek to do 30 czerwca 2017 r. trzeba będzie wypełnić i wysłać formularz kontaktowy znajdujący się na dedykowanej stronie promocji, wyrażając przy tym wszystkie wymagane zgody.

Po otrzymaniu karty będziemy musieli spełnić kilka warunków, aby otrzymać voucher. Po pierwsze bank wymaga od nas zalogowania się do Citibank Online lub Citi Mobile nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. W tym samym terminie będziemy musieli również wykonać przynajmniej jedną płatność bezgotówkową otrzymaną kartą w sklepach lub internecie na dowolną kwotę. Bon o wartości 200 zł zostanie przekazany w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków promocji.

W promocji wymagane jest wyrobienie karty MasterCard World, która normalnie kosztuje aż 18 zł miesięcznie. Na stronie promocji widnieje jednak informacja, że opłata ta jest czasowo zniesiona, więc wygląda na to, że nie poniesiemy żadnych opłat. Więcej informacji dostępne jest w regulaminie.

Bon o wartości 200 zł do Sphinx


Warunki przystąpienia do promocji w której do zgarnięcia jest bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci restauracji Sphinx są takie same jak w przypadku poprzedniej promocji. Tutaj również udział będą mogły wziąć tylko te osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015 r. Jeśli warunek jest spełniony to do 30 czerwca 2017 r. trzeba będzie wypełnić formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji i wyrazić wszystkie wymagane zgody.

Po otrzymaniu karty trzeba będzie zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. Obie czynności należy wykonać nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Po szczegóły zapraszamy do regulaminu promocji.

23 000 punktów Payback


W ostatniej promocji bank oferuje 23 000 punktów Payback, których realna wartość wynosi 230 zł. Aby je zdobyć konieczne będzie wyrobienie karty BP-Payback. Udział w akcji będą mogły wziąć tylko te osoby, które nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 października 2016 r. Wnioski o kartę należy wysyłać poprzez dedykowaną stronę promocji do 30 czerwca 2017 r.

Aby otrzymać punkty, będziemy musieli spełnić kilka warunków. Pierwsze 10 000 punktów otrzymamy za aktywację karty. Czas na aktywację mamy najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przyznania karty. Jeśli w tym samym terminie dokonamy płatności na kwotę min. 50 zł, to otrzymamy kolejne 5 000 punktów. Kolejne 5 000 punktów otrzymamy za kolejną transakcję na min. 50 zł. Pozostałe 3 000 zł punktów otrzymujemy jako punkty powitalne, o ile naszym wyborem będzie karta Gold. Jeśli wybierzemy kartę Silver to na nasze konto wpadnie już tylko 1 500 punktów. Wszystkie punkty zostaną przyznane w ciągu 60 dni od spełnienia warunków.

Na koniec warto zaznaczyć, że standardowa opłata za kartę Gold wynosi 18 zł miesięcznie, natomiast za kartę Silver 8 zł. Na szczęście tutaj obowiązuje ta sama zasada co w poprzednich promocjach - nowi klienci są zwolnieni z opłat na czas trwania promocji.

Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.