2017/04/20

200 zł na start + 360 zł w formie zwrotu za założenie Konta 360° w banku Millennium

Właśnie ruszyła kolejna promocja Money Manii. Tym razem jest to prawdziwa kumulacja, ponieważ łącznie można zdobyć nawet 560 zł premii. Już na sam start bank przygotował dla nowych klientów 100 zł w gotówce oraz 100 zł w postaci bonu do wykorzystania na wakacje.pl. Oprócz tego cały czas można wziąć udział w promocji w której do zdobycia jest 360 zł w postaci zwrotu za płatności bezgotówkowe. To jeszcze nie wszystko. Dla czterech szczęśliwców czeka dodatkowe 1500 zł do wydania na wymarzone wakacje. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada Konta 360°, to teraz jest najlepszy czas, żeby je założyć.


Kto skorzysta z promocji?

Promocja tradycyjnie przeznaczona jest dla nowych klientów banku Millennium. Regulamin dokładnie określa uczestników, którzy nie mogą wziąć udziału:

"klienci Banku, którzy mają zawartą umowę z Bankiem, dotyczącą świadczonych przez Bank usługi którzy są lub byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 r."

Jeśli więc nie mieliśmy dostępu do jakiegokolwiek rachunku w banku Millennium od 1 kwietnia 2015 roku, to możemy przystąpić do promocji. Teraz wystarczy już tylko zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku oraz wyrażenie zgody na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji.

Promocja trwa do 28 maja 2017 roku, więc do tego czasu możemy wysyłać wnioski. Natomiast sama umowa musi zostać podpisana najpóźniej do 31 maja 2017 r. Operację można sfinalizować za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

100 zł na start + 100 zł w postaci bonu


Aby zdobyć 100 zł na start oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania na wakacje.pl trzeba będzie zapewnić wpływy w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną płatność bezgotówkową (BLIKiem/kartą lub w internecie). Oba warunki należy spełnić w czerwcu i lipcu, są to również warunki zwalniające z opłat za konto oraz kartę więc są dosyć proste do spełnienia. Ostatnim warunkiem jaki musimy spełnić jest podanie numeru swojego rachunku w swoim profilu utworzonym na stronie promocji (do 31 lipca 2017 r.). O przyznaniu premii organizator poinformuje nas do 10 sierpnia 2017 r. Natomiast sam przelew trafi na nasze konto do 16 sierpnia 2017 r, oczywiście jeśli nadal będziemy mieć otwarte konto.


1500 zł dla czterech szczęśliwców


Oprócz gwarantowanych 200 zł bank przygotował jeszcze jedną nagrodę, która niestety trafi w ręce tylko czterech szczęśliwców. Będą oni mogli zgarnąć bony o wartości 1500 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Aby je zdobyć na pewno trzeba będzie pobrać aplikację mobilną banku, a następnie w czerwcu oraz lipcu wykonać 5 transakcji BLIKiem. Nagrody trafią do tych osób, które aktywują aplikację mobilną jak 90-ta, 180-ta, 270-ta oraz 360-ta osoba.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji.

Do 360 zł w formie zwrotu


Osoby chcące zyskać jeszcze więcej mogą postarać się o zwrot za płatności bezgotówkowe, który może wynieść nawet 360 zł. Mówiąc w skrócie bank będzie nam płacił 2% zwrotu od transakcji kartą oraz 5% zwrotu od transakcji za płatności BLIKiem. Zwrot można otrzymywać przez 6 miesięcy, maksymalnie 30 zł zwrotu miesięcznie za płatności kartą oraz 30 zł zwrotu miesięcznie za płatności BLIKiem. Jeśli więc założymy konto w kwietniu, to od maja do października będziemy mogli zgarniać nawet 60 zł w każdym z miesięcy.

Warto zaznaczyć, że zwrot należy się tylko wtedy, kiedy zapewnimy comiesięczne wpływy w wysokości 1000 zł oraz wykonamy jedną transakcję bezgotówkową.

Co należy wiedzieć o Koncie 360°?


Konto 360° to rachunek osobisty, który po spełnieniu bardzo prostych warunków jest całkowicie darmowy. Wystarczy zapewnić comiesięczne wpływy na konto w wysokości 1000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą. W innym przypadku opłata za konto wyniesie 8 zł miesięcznie, a opłata za kartę 7 zł. Konto 360° jest dostępne również w wersji Student dla osób poniżej 26 roku życia. W tym przypadku do pozbycia się wszystkich opłat wystarczy jedynie jedna płatność bezgotówkowa w miesiącu. Warto również wspomnieć, że spełniając te warunki pozbywamy się również opłat za wypłaty z bankomatów – inaczej 5 zł.

Załóż Konto 360° i weź udział w kumulacji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.