2017/04/07

Program #korzystaj w Raiffeisen Polbank: zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

W Raiffeisen Polbank wystartował nowy program zakupowy pod nazwą #korzystaj. W programie będzie można zbierać punkty za wykonanie określonych czynności, a później wymieniać je na całkiem fajne nagrody. Sprawdźmy zatem jak to będzie dokładnie wyglądać.


Program zakupowy #korzystaj


Aby skorzystać z program należy być klientem Raiffeisen Polbank. Nie wyklucza to oczywiście osób, które nie posiadają jeszcze żadnych produktów w banku. Będą oni musieli po prostu założyć konto lub jakikolwiek inny produkt z dostępem do R-Online. Po aktywacji R-Online konieczne będzie zalogowanie się do systemu, w zakładce „inne usługi” dostępny będzie przycisk #korzystaj. Klikając w niego zapiszemy się do programu. Pamiętajmy, aby podczas pierwszego logowania zaakceptować regulamin oraz wyrazić wszystkie wymagane zgody. Będąc już w programie będziemy musieli wybrać kartę, która będzie brała udział w akcji. Zaznaczmy tutaj, że bank wprowadził niedawno kartę Wymarzona Visa, która po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu jest całkowicie darmowa. Dzięki temu, nie poniesiemy żadnych kosztów biorąc udział w programie. Punkty będą przyznawane jednorazowo za wykonanie konkretnych czynności:


To jednak nie wszystko. W akcji będzie można zdobyć jeszcze dodatkowe punkty za spełnienie poniższych warunków w kwietniu 2017 r.:


Więcej szczegółów odnośnie całego programu zakupowego dostępne jest w regulaminie, a dokładne informacje na temat przyznawania punktów znajdziecie w pliku Przelicznik.

Na dedykowanej stronie programu program.korzystaj.pl dostępne są dokładne informacje na jakie nagrody można wymienić zebrane punkty. Na razie partnerami akcji są: Katalog Marzeń, LightBox.pl, Publio, Virtualo, Cinema City oraz Storytel. Można się więc domyślić, że wśród wielu nagród znajdziemy na pewno ciekawe książki, bilety do kina oraz zniżki na boxy z dietetycznym jedzeniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.