2016/12/07

Bankier.pl: Zgarnij 150 zł za założenie konta mBiznes i dodatkowe 600 zł za opłaty w ZUSDzięki współpracy portalu Bankier.pl oraz mBanku możemy skorzystać z najnowszej promocji. Kooperacja pozwala zarobić dzięki prostym czynnościom, które zobowiązani jesteśmy wykonać, jeżeli chcemy zgarnąć dodatkowe pieniądze. Na klientów firmowych w tym przypadku czeka podwójna nagroda! Mogą oni zgarnąć 150 zł za założenie rachunku oraz aż 600 zł za całoroczne jego wykorzystywanieBonus za otwarcie konta

Pierwsza część nagrody przyznawana jest niemal natychmiastowo. Wystarczy, że spełnimy warunek posiadania statusu nowego klienta. W tym przypadku oznacza to, że nigdy nie wnioskowaliśmy o produkty z mBanku. 

„Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku.”

Następnie zadaniem osoby składającej wniosek będzie rejestracja na odpowiedniej stronie promocji. Na tym etapie musimy również wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej, która będzie niezbędna do wzięcia udziału w promocji. W innym przypadku jej twórcy nie otrzymaliby informacji po spełnieniu przez nas warunków – wszystko byłoby objęte tajemnicą bankową. Musimy pamiętać o ograniczonym czasie – na wypełnienie wniosku mamy czas do 31.12.2016, natomiast umowa musi zostać podpisana miesiąc po jego złożeniu. Możemy tego dokonać za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku. 

O nagrodzie zostaniemy poinformowani najpóźniej 24.02.2017 oraz zostanie ona dostarczona za pomocą przelewu na nasze konto w mBanku. Dlatego właśnie warto regularnie sprawdzać skrzynkę mailową;)
 
Bonus: 600 zł za ZUS

Druga część promocji przeznaczona jest dla szerszego grona odbiorców. mBank przyznaje premie dla osób, które dopiero niedawno założyły rachunek firmowy:

„Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP do dnia 10.11.2016 r.”

Jeżeli mieścimy się w gronie osób mogących wziąć udział w promocji, czeka na nas spora suma pieniężna. Bank będzie bowiem przez okres 1 roku płacił co miesiąc 50 zł, co w rezultacie może przynieść nam aż 600 zł! Warunek jest prosty – musimy w danym miesiącu opłacić ZUS za minimum 250 zł. Dodatkowo zobowiązani jesteśmy wykonać minimum jedną operację za pomocą karty kredytowej:

„Za płatność kartą uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych przy pomocy wydanej do mBiznes konta karty, powiązanej z tym rachunkiem i rozliczone w miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane.”

Jeżeli w danym miesiącu spełnimy warunki, premii możemy spodziewać się już w kolejnym. Pamiętajmy, że podatkiem zajmujemy się na własną rękę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.