2016/11/30

Załóż Lokatę Bezkompromisową BGŻOptima i wygraj aż 135 zł do wydania na grouponie!Dzięki najnowszej promocji banku BGŻOptima możemy w łatwy sposób zarobić. Wystarczy, że założymy Lokatę Bezkompromisową wraz z kontem oszczędnościowym. Pozwoli nam to zdobyć aż 135 zł, które będziemy mogli wydać na stronie groupon.pl.
Wygrana dla nowych klientów banku

BGŻOptima zawęża grono, które może wziąć udział w promocji. Tym razem jest ona skierowana do osób, które nie posiadały konta oszczędnościowego w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed zawarciem umowy. Nie obejmuje to jednakże klientów BGŻ BNP Paribas – będą oni bowiem traktowani jako osoby z innego banku oraz mogą spokojnie wziąć udział w promocji. 

Chcąc wziąć udział w akcji „Bezkompromisowy Zysk” musimy wykonać jeszcze kilka prostych do spełniania warunków, które zostały dokładnie opisane na dedykowanej stronie. Po pierwsze musimy wejść na groupon.pl oraz zdobyć kupon za 5 zł, który umożliwi nam udział w promocji oraz pozwoli zdobyć nagrodę w wysokości 135 zł. Musimy mieć na uwadze fakt, że sprzedaż jest ograniczona zarówno ilościowo – pula 1500 grouponów, jak i czasowo - będzie aktywna do 15.12.2016 roku. 

Następnym naszym zadaniem jest wejście na stronę promocji oraz wypełnienie wniosku o konto. Na tym etapie wymagane będzie od nas podanie kodu, który otrzymamy z groupona. 

Kolejnym krokiem będzie zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie konta oszczędnościowego. Mamy na to czas do 31.12.2016 roku. Ponadto musimy pamiętać o założeniu Lokaty Bezkompromisowej, którą musimy zasilić kwotą znajdującą się w przedziale od 1 000 do 100 000 zł.

Wypłata nagrody

Na zasłużoną nagrodę będziemy czekać dość długo – najpóźniej możemy ją otrzymać bowiem 28.04.2017 roku. Natomiast ważność otrzymanych voucherów wygasa dopiero 30.09.2017 roku. 

Długi czas oczekiwania na wypłatę wynika z faktu, iż bank wymaga od nas określonego czasu trzymania lokaty. Musi ona bowiem być aktywna do 20.02.2017 roku, natomiast środki na niej zgromadzone mogą zostać wypłacone dopiero po 31.03.2017 roku. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.