2016/11/29

Zgarnij 400 zł do Merlin.pl dzięki najnowszej promocji Citibank oraz 25 zł rabatu.Citibank może się pochwalić ostatnio największą liczbą promocji. Większość zapewne słyszała o możliwości zgarnięcia vouchera do Douglasa, Mal.pl oraz Allegro. Tym razem bank proponuje aż 400 zł do wydania na stronie Merlin.pl za wyrobienie karty kredytowej MasterCard World. W tym sklepie internetowym znajdziemy między innymi książki, muzykę oraz filmy. Przejdźmy do warunków promocjiNagroda dla nowych klientów banku

Po raz kolejny, aby wziąć udział w promocji, musimy być osobą z zewnątrz, tzn. taką, która nie posiadała karty głównej w Citibanku od stycznia 2014 roku. I tutaj pojawia się pewien problem. Częste promocje są fajne, natomiast może okazać się, że zabraknie nowych klientów, którzy będą mogli w nich uczestniczyć. 

Po drugie musimy się zarejestrować, co pozwoli nam rozpocząć proces zakładania karty kredytowej. W tym celu wystarczy, że wejdziemy na online.citibank.pl oraz wypełnimy formularz kontaktowy, w którym podamy imię, nazwisko, pesel, telefon oraz e-mail. Po upływie kilku dni możemy spodziewać się telefonu zwrotnego, który dokładnie wytłumaczy dalsze kroki. W trakcie rozmowy konsultant pomoże wybrać nam dogodny termin na podpisanie umowy. Możemy dokonać tego za pomocą kuriera lub w oddziale banku. Pamiętajmy, że przy wyrobieniu karty kredytowej niezbędne będzie uzyskanie decyzji kredytowej. W tym celu musimy zapełnić stałość dochodów.

Jak zdobyć nagrodę?

Pierwszym wymogiem będzie zalogowanie się do serwisu bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną Citibanku. Mamy  na to czas do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego, zaraz po miesiącu, w którym podpiszemy umowę. Oznacza to, że jeżeli podpiszemy ją w grudniu, w styczniu musimy dokonać logowania.
Ponadto naszym obowiązkiem będzie wykonanie minimum jednej transakcji kartą co miesiąc – to za nie zostaną przydzielone nam bony. Za pierwszy miesiąc otrzymamy 200 zł, natomiast za kolejne po 100 zł. Całość wyniesie 400 zł. 

Musimy mieć również na uwadze fakt, że jesteśmy zobowiązani do wykonywania minimum jednej transakcji każdego miesiąca! Jeżeli choć raz w ciągu 12 miesięcy o tym zapomnimy, zostaniemy obciążeni karą w wysokości 200 zł. Ponadto karta MasterCard World jest płatna – kosztuje 18 zł miesięcznie, co przez rok wyniesie nas aż 216 zł. 

Ostatnia część nagrody możliwa jest do zdobycia bezpośrednio na stronie merlin.pl. Na niej jest bowiem dostępna promocja, która pozwala na zdobycie rabatu w wysokości 25 zł na kolejne zakupy. Dzieje się tak w momencie, kiedy wydamy minimum 39 zł. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.