2016/11/15

100 zł za założenie Konta 360° + 500 zł za polecenie w Banku Millennium

Dzięki najnowszej promocji Banku Millennium możemy zarobić bardzo zadowalającą kwotę. Akcja organizowana przez firmę Agora proponuje nam 100 zł w zamian za założenie Konta 360° oraz dodatkowo 500 zł za jego dalsze polecenie. Jest to kolejna, ciesząca się dużym zainteresowaniem promocja tego banku.


Jak zgarnąć pierwszą część nagrody?

Naszym pierwszym zadaniem będzie spełnienie warunku uczestnictwa, które w tym przypadku są wyjątkowo restrykcyjne. W promocji może wziąć udział osoba, która od dnia 1.04.2015 nie posiada jakiegokolwiek produktu Banku Millennium. Zostają z niej wykluczeni również Ci, którzy pełnili funkcję pełnomocnika lub współposiadacza, a także posiadacze karty prepaid. Ponadto nie są dopuszczeni klienci, którzy przed ogłoszeniem konkursu złożyli wniosek o którąkolwiek usługę banku (nawet jeżeli nie podpisaliśmy jeszcze umowy).

Jeżeli jesteśmy dopuszczalnymi uczestnikami akcji, droga ku nagrodzie okazuje się bardzo prosta. Wystarczy, że zalogujemy się na dedykowanej stronie oraz założymy wniosek o którekolwiek Konto 360° - mamy do wyboru konto normalne lub jego wersje „Student”. Pamiętajmy, aby na tym etapie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych raz ujawnienie informacji na nasz temat, które będą potrzebne przy wypłacie premii. Mamy na to czas do 7.12.2016 r.

Następnie jesteśmy zobowiązani do 13.12.2016 r podpisać umowę z bankiem oraz zapewnić przelew na konto w wysokości 1 000 zł. Ostatnim krokiem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowej (np. płatność w sklepie) za pomocą karty lub BLIKu. Operacje będziemy musieli wykonać nie tylko w styczniu, ale również powtórzyć ją w lutym.

Polecenia kota w Banku Millenium za 500 zł

Druga część nagrody obejmuje 500 zł, które możemy otrzymać za polecenie konta w danym banku. Całość jest podzielona na części – 50 zł za każde skuteczne polecenie oferty. Jak tego dokonać? Musimy wejść na stronę promocji oraz w swoim profilu wygenerować kod. Jeżeli już go posiadamy, wystarczy, że wyślemy go naszym znajomym, którzy również będą zobowiązani, aby spełnić warunki promocji.

O przyznaniu wszelkiego rodzaju premii dowiemy się dzięki wiadomości na podanego przez nas maila. Możemy się go spodziewać najpóźniej 20.03.2017 r. Natomiast przelew znajdzie się na naszym Koncie 360° najpóźniej 31.03.2017 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.